2726
خب اینکه درست نیست عزیز این همه میگن تب باید چک بشه که اگه به 40 رسید برید بیمارستان و این حرفا شما ...

مرسی ..دماسنج دارم جیوه ای کار باهاش بلد نیسم.نوع دیگه ندارم

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی دو ساعت دیگه یه شیاف بذاری اشکالی نداره.  ولی دیگه شربت نده شیاف بذار

جدی؟الانو چیکار کنم.همه کاری کردم فایده نداره

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2728
مرسی ..دماسنج دارم جیوه ای کار باهاش بلد نیسم.نوع دیگه ندارم

عزیزم اول دماسنج رو بگیر توی نور یکم بچرخون یه خط نقره ایی می بینی ببین روی چه عددیه .  یکم تکونش بده جیوه بیاد پایین   روی ۳۵ برسه مثلا بعد بذار زیر بغل بچه خودتم دستشو نگه دار  ۳   تا ۵ دقیقه بذار بعد بردار بگیر توی نور ببین خط نقره ایی روی چه عددیه

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

برات نوشتم جیگر بخون

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
اما به نظرم در کل دوز بعدی رو به جای شربت کلا شیاف بذار که خیالت راحت شه یعنی ساعت 7

برا دخترم اصلا شیاف هم جواب نداد،رزولا گرفته بود چهار روز توی تب سوخت شاید یه کیلو کم کرد،با شیاف تبش 39بود

دنیام دخترم

تازه دوز اول رو دادی توقع نداشته باش سریع قطع بشه ممکنه چند روز هم طول بکشه تب همینه فقط باید کنترل بشه که بالا نره نگران نباش فقط چک کن بالا نره