2726
یکی میگه بزار یکی میگه نزار چکار کنم 

نذار 

پسر من دو هفته پیش همینطوری تب داشت چند شب  از دکتر پرسیدم گفت فقط حد محازی ک بهت گفتم براش استفاده کن اگه نشد ببرش اورژانس بیمارستان 

هفته پیش پسر منم تب بالا داشت تائه هفته درگیر بودم، برادر همسرم پزشکه، بعد دوروز که همچنان تب داشت و ...

ندارم الان بروفن 

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نذار  پسر من دو هفته پیش همینطوری تب داشت چند شب  از دکتر پرسیدم گفت فقط حد محازی ک بهت گ ...

چن ساعت بگذره میتونم بزارم؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
خب چکار کنم نزارم شیافو

ببین بالاخره استامینوفن کنترلش میکنه، یه لگن و حوله تمییز بزار کنارت مرتب حوله روخیس کن بزار کف پاش، اول صبح دوباره ببرمش دکتر

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2728

همینجوری داره داغتر میشه..یساعت گذشته از شربت ولی فایده نداش

دماسنج ندارم..دکترم بردم ساعت ۳ اصلا تبو چک نکرد فقط دست گذاشت

خب اینکه درست نیست عزیز

این همه میگن تب باید چک بشه که اگه به 40 رسید برید بیمارستان و این حرفا شما دماسنج نگرفتید تو این یک سال؟؟!!! 

به هرحال... 

تب اگه به 39-40 نرسیده خودش میاد پایین با دوزهای مرتب شربت استا, 

منتها مشتقات استا رو حالا چه شربت باشه یا قطره یا شیاف, نباید با هم و کمتر از 4 ساعت داد یعنی, شما یکساعت پیش شربت دادی نمیتونی الان شیاف بذاری

اگه حس میکنی تب به 40 رسیده باید بری بیمارستان یا درمانگاه

اما اگه پایین تره صبر کن تازه دوز اول رو دادی نمیشه که یهو قطع شه, لباساشو کم کن یه بادی تنش باشه کافیه, پوشکشو باز کن ببر با آب ولرم رو به گرمی بشورش اینکار خودش تن شویه اس صورتشو بشور با همون اب

یه کاسه آب بذار کنارت ولرم رو به گرمی, سرد نباشه بچه لرز میکنه! با دستمال بکش کف پاش روی ران هاش روی کشاله پاهاش روی شکمش, آروم, نمیخواد بچه خیس بشه نمدار بشه کافیه

سر 4ساعتم شربتشو بده

عزیزم‌اول از همه خونه سرد نباشه محیط تقریبا گرم باشه که لرز نکنه

. با آب ولرم  دستمال رو مرطوب کن . زیر بغل . شکم و پشت کمر . و کشاله ی ران رو مرطوب کن یعنی دستمال رو چند بار بذار و بردار....

استا بهش نمیخواد بدی  همون ۳/۵ دادی کافیه... اصلا هم نترس تب باید تدریجی پایین بیاد 

لباسشم کم کن یه تاپ با یه شورت پوشیده باشه پتو هم روش ننداز. نگران نباش هیچ اتفاقی نمی یوفته

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
نمیدونم عزیزم تجربه ندارم فقط اومدم بگم پاشویه نکن چون خوب نیس،یه دکتر تو تلویزیون چندوقت پیش میگف ...

آره دکتر دخترم هم همینو گفت،گفت نیم ساعت ادامه بده قطع میشه

دنیام دخترم

میتونی دو ساعت دیگه یه شیاف بذاری اشکالی نداره.  ولی دیگه شربت نده شیاف بذار

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

تو فاصله 4 ساعت نمیشه استا داد اما میشه بروفن داد چون خروجی متفاوت دارن یکی جذب کبد میشه یکی کلیه, 

اما باز چون بچتون خیلی کوچیکه و یکساله شک دارم که میشه بروفن داد یا نه حالا اینو کلا بدون که وقتی تب خیلی بالاس تو فواصل استا فقط میشه بروفن داد شیاف درست نیست

2706