2410
2553

.

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نزار، پاشویه کن باآب ولرم، کمتر از4ساعت نباید استفاده کنی

پاشویه کردم بخدا.فایده نداره ..دکترم بردم فقط شربت داد

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

دکتر پسرم میگه دوتا مشتقات استامینوفن رو باهم مصرف نکنید

اگه پایین نیومده تبش بعد یک الی دو ساعت بروفن بده

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
٥تا صلوات به نيت امضاتون فرستادم ان شاالله حاجت روا بشيد  بچهتون چند سالشه

یسال

2714

نه ب این زودی شیاف نذار فقط مرتب پاشویش کن بهتر جواب میده.با اب ولرم شکم و زیر بغل و پاهاش از ران تا پایین پاشویش کن.رو پیشونیم نذار اصلا

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚

عزيزم اگر تبش بيشتر از ٣٨نيست دوباره نزار با پاشويه كنترل كن يا شلوارش كلا در بيار اما بيشتر بود نصف شياف بزار كه خدايي نكرده دچار مسموميت با دوز بالاي استامينوفن نشه 

در كل روز هم فقط دوبار از شياف استفاده كن حداكثر

2706