1345
1363
عنوان

بعداز پاسخگویی ب این تاپیکم گلاب ب روتون لطفا گزارش دهید تا بترکد

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 68 پست

تفاهم نداریدا طلاق😔☝

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️داشتم ميوه ميخوردم🤦🏼‍♀️ 😂😂😂😂

منم داشتم کیک و شیر میخوردم یه خانمه راجب چوس شوهرش تاپیک زد حالم بهم خورد ☹️☹️☹️☹️

🔥عشقــت دنیامــه💍💜 همـه جـا بامه💋💚 مهربونـــم... 💖هستم تا تهــــش با تـــــــــو 👫بزا دستاتــــو 👐❤روی شــونم 👈😻💪بـــارون بزنــه نـــم نـم🌧☔🌧منـوتـو کــم کــــم... بشیم دیوونـــه😍🍁عشقــم بـــــــ تـو بـی انــدازس🌷 یـــه شــروع تــازس☘️🍀💐 با تو چـــــ خوبـــــــه🙈💛😍تـو بمـــون واسـم🌷😍 روی تـو حساســم💖 دسـت مـن نیـسـت کــ بــتو پـرت حواسـم🌜🌝تـو یه دنیـایـی💃😍🌹 با اون چشمای رویایــی👀😄 دل دریایـی تو رو اینجوری میشناســــــم💞🌻 
خیلی ممنون ک این وقت صبح مارم درگیر نگرانی برا شماره2 همسرتون میکنید    

شرمنده یهو پاشدم برا شماره ۱ گلاب ب روت یادم اومد خیلی وقته این سوال ذهنمو درگیر کرده....میخواستم تاپیک بزنم براش ولی هی یادم میرف...تازشم دور از جون همسرت و همسرم...پدر شوهرم هم اینجوری بود و الان ک زمین گیر شده دبلیو رفتن براش سخته و پوشاکش میکنیم....دلم نمیخاد همسرم در سنین بالا مث پدرش بشه

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

هردومون فوقش پنج شش دیقه

اینققققدر بدم میاد از اون دسته آدمایی ک بهشون پیام میدم برمیگردن زودی زنگ میزنن ک مثلا جواب پیاممو بدن...خو لامصب منم گوشیم آپشن تماس داره چلاق ک نیستم .بخوام میزنگم...🔇📞
1350
شرمنده یهو پاشدم برا شماره ۱ گلاب ب روت یادم اومد خیلی وقته این سوال ذهنمو درگیر کرده....میخواستم تا ...

افرین ک اینده نگری..ادم برا شماره1و2همسرش نگران نشه برا کی نگران بشه؟

more than anything i want to save you from myself👽

حالا جدا از شوخی 

اگه شوهرت درد روده داره یا مثلا به مدت طولانی اسهال یا یبوسته یا همش حس دستشویی شماره  ی ۲ داره 

.بهتره ببریش دکتر گوارش 

..بپرس خونریزی نداره  درد نداره

خدایا ممنونم بخاطر بودنت😘😘
1376
منو بگو داشتم با اشتها فلافل میخوردم☹🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

واااای شرمنده.....من یطوری تعریف کردم ک حالتون بد نشه تازه عنوانم ذکر کردم گلاب ب روتون و باید متوجه میشدین دیگه.....آخه اول صبح ادم فلافل میخوره!!!نوش جونت گلم 

سوگند 🤣🤣 خدا نکشتت دختر😂😂

سلام عشقم ☹️☹️☹️😁😁😁😁😁

🔥عشقــت دنیامــه💍💜 همـه جـا بامه💋💚 مهربونـــم... 💖هستم تا تهــــش با تـــــــــو 👫بزا دستاتــــو 👐❤روی شــونم 👈😻💪بـــارون بزنــه نـــم نـم🌧☔🌧منـوتـو کــم کــــم... بشیم دیوونـــه😍🍁عشقــم بـــــــ تـو بـی انــدازس🌷 یـــه شــروع تــازس☘️🍀💐 با تو چـــــ خوبـــــــه🙈💛😍تـو بمـــون واسـم🌷😍 روی تـو حساســم💖 دسـت مـن نیـسـت کــ بــتو پـرت حواسـم🌜🌝تـو یه دنیـایـی💃😍🌹 با اون چشمای رویایــی👀😄 دل دریایـی تو رو اینجوری میشناســــــم💞🌻 
1226
منم داشتم کیک و شیر میخوردم یه خانمه راجب چوس شوهرش تاپیک زد حالم بهم خورد ☹️☹️☹️☹️

واااااااي 🤣🤣🤣🤣🤣نميدونم ملت خيلي شوهر دوست شدن يا ما خيلي بدشانس🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

😂😂😂😷😷😷

دوستهای نازنیننم تو این‌ماه محرم حسابی التماس دعا دارم برای دوباره باردار شدنم این که حس قشنگ مادر شدن لمس کنم برای همه متظرها دعا کنید سپاس و صلواتی هم برای شادی روح پدر برادرم بفرستید ممنون 😍😍😍😍😍😍
1339