1391
1363

شوهرم کار شماره دو اش خیلی طول میکشه....حدود نیم ساعت

بعد من اگه برا شماره دو بخام برم دبلیو کمتراز ۲ دقیقه کارمو انجام میدم....شوهرم هر موقه بش بگم شماره ۲ دارم و برمو بیام باور نمیکنه میگه مگه بلبل هستی ک کارت ایقد سریعه.....عوضش من بش میگم ب احتمال قوی مشکل گوارشی داری...شوهر همه اتون اینجورین ک شماره۲ شون خیلی طول میکشه یا شوهر من مشکل داره؟همتون شماره ۲ تون رو سریع انجام میدین؟یا من غیر عادیم!!!

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379
1376
1378

احتمالا تو فشار قوی وصل کردی 🙄

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉

روده ت زیادی فعاله

دخترای گلم دوستون دارم    عشقــت دنیامــه💍💜 همـه جـا بامه💋💚 مهربونـــم... 💖هستم تا تهــــش با تـــــــــو 👫بزا دستاتــــو 👐❤روی شــونم 👈😻💪بـــارون بزنــه نـــم نـم🌧☔🌧منـوتـو کــم کــــم... بشیم دیوونـــه😍🍁عشقــم بـــــــ تـو بـی انــدازس🌷 یـــه شــروع تــازس☘️🍀💐 با تو چـــــ خوبـــــــه🙈💛😍تـو بمـــون واسـم🌷😍 روی تـو حساســم💖 دسـت مـن نیـسـت کــ بــتو پـرت حواسـم🌜🌝تـو یه دنیـایـی💃😍🌹 با اون چشمای رویایــی👀😄 دل دریایـی تو رو اینجوری میشناســــــم💞🌻 
1364