2726
عنوان

مرد غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 14737 بازدید | 115 پست
آفرین عزیزم کم کم روش کار کن حتما قبول می کنه. شایدم مدلش اینجوریه که از رفت و آمد خوشش نمیاد مثل ...

نه از رفت و آمد بدش نمیاد 

چون با خانواده های خودمون خیلی دوست داره رفت و آمد کنه یا دایی هام که بچه های کوچیک دارن اما اگه پسر یا مرد جوون داشته باشن وقتی باهاشون جایی باشیم انقدر کم حرف مبشه و میره تو خودش که حد نداره بعد هم میاد میگه من از اینها خوشم نمیاد و از این حرف ها یه جوری که کلا رفت و آمد قطع بشه

اخه منم اصلا نمیتونم تحمل کنم کسی بگه چکار کن چکار نکن... ولی بنطرم غیرت یعنی کمکت کنه تا ارامش داش ...

پس اصلا غيرت مفهومش چيه پس؟؟؟ از كلمه غير مگه نمياد ؟ يني منحصر طلبي نزاري غير به چيزي ك مال توعه حتي نگاه هم بندازه.نديدي مثلا به سربازاي جنگي ميگن باغيرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ی بلانسبتی چیزی نمیشه ک همرو ب این دید نگاه کرد عزیزم

اتفاقا ببخشید ها ولی اصلا استثنا نداره ذات مرد همینه اینو من نگفتم عزیزم از خیلی از آقایون که باهاشون میشد در این خصوص صحبت کرد پرسیدم و همشون اتفاق نظر داشتن فقط مرد میتونه جنس مرد رو بفهمه شما هم نگران نباش عزیزم ایشالا که همسرتون جزو اون 1 درصده نادره🌹

زن يك موجود بى عقل و درك نيست كه كسى ( مرد ) بخواد بهش ديكته كنه اينجا نرو اونجا نرو اونو نپوش با او ...

عزیزم بجز بحث انسانیت بحث فرهنگ و سنت یه منطقه هم هست.تو ایران حجاب اجباریه و کسی که رعایتش نمیکنه متاسفانه از نظر برخی مردای بیمار یک زن منحرف هست .یا اینکه خانمایی که اهل بگو بخند و شوخی هستن منظور خاصی دارن با اون مرد ! این افکار باور کنین هست تو ذهن بعضیا

متاهل هستم

:)))))))

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
زن يك موجود بى عقل و درك نيست كه كسى ( مرد ) بخواد بهش ديكته كنه اينجا نرو اونجا نرو اونو نپوش با او ...

عزیزم شمامنطورمنوبدمتوجه شدی،زندگی مشترک پایش اگر اعتمادوصمیمیت باشه نبایدسریع جبهه بگیریم که مگه من عقل ندارم چراب من همچین گفتی یانگفتی؟خیلیم پیش اومده زنا ب مرداسون گفتن فلان کاروانجام بده یانده این دلیل بربی عقلی مردنیس،توزندگی مشترک بایدب حساسیت های هم احترام گذاشت البته نه حساسیت هایی که مث مریضی میمونن منظورم اونانیس

عزیزم بجز بحث انسانیت بحث فرهنگ و سنت یه منطقه هم هست.تو ایران حجاب اجباریه و کسی که رعایتش نمیکنه م ...

آره خدایی این حرف رو قبول دارم خیلی از مردها جنبه رفتار راحت رو ندارن و یک کم که میخندی فکر میکنن چه خبره

هیچی اما حس میکنم ک ناراحت شده واسه همین خودم دلم نمیخاد ناراحتش کنم

دقیقا مث اوایل من.منم بخاطردوطت داشتنش سعی میکردم خواسته هاشوانجام بدم،اووووف چقدم حرف شنیدم ازاین واون اماخداروشکرالان خوب شده عین اوایل حساس نیس

يعنى چى ميگى از غيرتش خوشم مياد ؟ اين يعنى تو نميدونى پوششت چطورى باشه و يكى ديگه بايد بهت بگه 

تو رو خدا به اسم غيرت نذاريد مردا روى شخصى ترين مسئله يك زن، دخالت كنن

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2706