2410
2553
عنوان

مرد غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 14592 بازدید | 115 پست
کاش بتونی از سرش بندازی این قضیه رم حیف آداب معاشرت بالای شماس که ازش استفاده نشه اکثرن حسرتشو می خو ...

من شاغلم 

بیرون از خونه کار میکنم البته محیط شغلیم خالی از هرگونه جنس مذکری هست ولی از قدرت بیانم حسابی استفاده میکنم و ازش پول درمیارم

ولی خوب همیشه روابطم رو با دوستهام محدود کرده نه این که بگه نرو یا چیزی ولی خووش پایه ام نیست

فک کنم من تنها دختریم که از غیرتی شدن مرد خوشم نمیاد که بدمم میاد😐

واااااای منم خیلی بدم میاد متنفرم از مرد غیرتی تجریه ثابت کرده آدمی که خیلی به زنش یا دوست دخترش گیر میده خودش حتما جنس خرابی داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شاغلم  بیرون از خونه کار میکنم البته محیط شغلیم خالی از هرگونه جنس مذکری هست ولی از قدرت بی ...

آفرین عزیزم

کم کم روش کار کن حتما قبول می کنه.

شایدم مدلش اینجوریه که از رفت و آمد خوشش نمیاد مثل بابای من

2720

البته اینم بگم ک حس میکنم چون سنم کمه انقد میترسه از تنها بیرون رفتن و این چیزا مخصوصا ک بارها با مادرش بودم و خاستگار اومد واسم مامانشم صاف رفته بود گفته بود براش الان حس میکنم ب ی دلیل عمده ترسش از تنها بودنم همینه ک مثلا ازش بگیرنم یا هنچین چیزی...

واااااای منم خیلی بدم میاد متنفرم از مرد غیرتی تجریه ثابت کرده آدمی که خیلی به زنش یا دوست دخترش گیر ...

ی بلانسبتی چیزی نمیشه ک همرو ب این دید نگاه کرد عزیزم

واييي من ازين جور مردا ى پسرا كه گير ميدن و اسمشو ميزارن عيرت متنفرمممم

زندگي هيچكسي به شماها ربط ندارع سرتون از زندگي هم بكشيد بيرون                                                    خداوند   سر را افريد يا روي گردن باشد نه در زندگي ديگران:)
اگر از نظر عقلی در حدی بالغ نشدی که خودت توانایی تصمیم گیری واسه پوشش و روابطت نداری دلیل ازدواج کردنت چیه ؟!!

به عنوان یه انسان چرا اجازه میدید یه انسان دیگه بگه روسریتو بکش جلو؟!!!!مگه شوهرت چه برتری نسبت بهت داره که بتونه نظر بده و تصمیم بگیره؟!!!بنده و بردش که نیستی.
خدایا تنها ارزوم سلامتی و سربلندی دو قلوهامه ❤️❤️❤️
2714
تعصب كه بده شكي نيس. غيرت فايده ش چيه؟ شايدم سليقه ايه ها من ك ندوس . باعث ميشه زن پايينتر از مرد بن ...

اخه منم اصلا نمیتونم تحمل کنم کسی بگه چکار کن چکار نکن...

ولی بنطرم غیرت یعنی کمکت کنه تا ارامش داشته باشی..سختیارو تخمل کنه..بقیه چیزا که با غریبه حرف نزن وچجور بگرد تعصبه

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
اره منم خودم دوس دارم حجابمو واقعنم قانعم میکنه ک چرا اون چیزارو میگه اما خب بالاخره میترسم از شکاک ...

نمیدونم والا،چون میگم دومدلن اینجورافراد،بعضیا درست میشن بعضیا بدتر،ان شاالله برای شما ازاوناباشه که بهترمیشه

واااااای منم خیلی بدم میاد متنفرم از مرد غیرتی تجریه ثابت کرده آدمی که خیلی به زنش یا دوست دخترش گیر ...

دقیقا

من یه دوست داشتم شوهرش رو رونای دوستم حساس بود که بپوشونه و مانتو بلند بپوشه کاشف به عمل اومد که خودش با رون خانوما مشکل داره و تحریک میشه

اره منم خودم دوس دارم حجابمو واقعنم قانعم میکنه ک چرا اون چیزارو میگه اما خب بالاخره میترسم از شکاک ...

سخت نگیر 

میری خونه خودتون قلقش دستت میاد 

هنوز اولشه 

دقیقا من از یه جهاتی ب مرداحق میدم حساس باشن بااین جامعه کثیف،خودمم زیادخوشم نمیادبامردا راحت باشم ک ...

من تو بیمارستان طرح بودم یه چیزایی دیدم و شنیدم باید براش کتاب بنویسم ! به خودم و همکارام پیشنهاد دادن شماره دادن میدونستن متاهلما ! الان خودم از شوهرم بدتر غیرتی ام .

متاهل هستم
فک کنم من تنها دختریم که از غیرتی شدن مرد خوشم نمیاد که بدمم میاد😐

نه تنها نيستي منم متنفرم

زندگي هيچكسي به شماها ربط ندارع سرتون از زندگي هم بكشيد بيرون                                                    خداوند   سر را افريد يا روي گردن باشد نه در زندگي ديگران:)
اگر از نظر عقلی در حدی بالغ نشدی که خودت توانایی تصمیم گیری واسه پوشش و روابطت نداری دلیل ازدواج کرد ...

عزیزم دعوا ک ندارم باهاش مجبورمم نکرده ک ب زور روسریمو بکشم جلو اون گفته ولی تصمیم اخرش با خودمه ک چیکار کنم منم در نهایت با دلایل و منطق قانع میشم ک اون کارو انجام بدم یا ن

2706