2726
عنوان

مرد غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 14731 بازدید | 115 پست
فک کن با دوستت نتونی بری تنها بیرون یا قرار ارایشگاه یا استخر یا دوره همی زنانه 😐😐😐😐 سفر تفریح خ ...

شوهرمن خیلی بدتترازاینه وضعش😔😔😔دلیلشم میگه خوشکلیه من وازعشقشه ودست خودش نیس کاراش،ولی دروغ میگه پدر...😂😂😁

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه .ولی فک‌کنم تو فضول محله تون باشی😂

خداروشکر 

همونقدر که به مذهب و شریعت اعتقاد داری بی تربیت هم هستی

اونوقت ها معلم دینیمون میگفت مومن باید با ادب باشه 

ما که مومن نشدیم اما با ادب شدیم😂

ن خداییش حتی با لحن بدم باهام صحبت نکرده همیشه منطقی و بامحبت قانعم میکنه...

شوهره منم خیلی منطقی باهام برخوردمیکردتواینجورمسائل،اونم دوس نداش بامردای غریبه هم کلام شم،اماالان جوری شده من براش میرم لباس میخرم وکلا دیگه حساسیتی نداره رواین موضوع چون میدونه نمیشه تااخرعمراینجوری پیش بره،اماروحجابم همچنان حساسه،البته من خودمم حجابمودوس دارم وگرنه اگردوس نداشتم ب مشکل میخوردم

2728
مثلا میگه دوس ندارم‌تنها بری بیرون میگم ینی بهم اعتماد نداری میگه تو برام مث چشام پاکی و بهت اعتماد ...

ااینا چرت و پرته گلم البته مال منم زمان دوستی اینجوری بود و الانم  زیادی عیرتیه ولی باز خیلی بهترر شده البته من  یااد گرفتم خیلی چیزارو مسرر بهش بگم  و طرز گفتنم نه خشن وو نه حاالت التمااس و اجازه  باشه

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
تو رو خدا مردا رو جمع نبندین این همه زن  درسمتهای مدیریتی و بالا اگه همه مردا همچین عقیده ای دا ...

مگه دلیل سمت های بالای زن مردان؟ هشتاد درصد این زنا اصلا شوهر ندارن درثانی کسی مردی رو توبیخ نکرده ولی مردای ایرانی دارای این تفکرات هستند حالایکی  بیشتر یکی کمتر

من چند ساله شاغلم و شوهرم برعکس خیلی بیخیاله منم اجتماعی و خوش مشرب هستم و راحت با مردا میگم میخندم ...

دقیقا من از یه جهاتی ب مرداحق میدم حساس باشن بااین جامعه کثیف،خودمم زیادخوشم نمیادبامردا راحت باشم کلا تومجردیمم بدم میومداز صحبت اضافه بامردا

شوهره منم خیلی منطقی باهام برخوردمیکردتواینجورمسائل،اونم دوس نداش بامردای غریبه هم کلام شم،اماالان ج ...

اره منم خودم دوس دارم حجابمو واقعنم قانعم میکنه ک چرا اون چیزارو میگه اما خب بالاخره میترسم از شکاک بودن و این چیزا

خداروشکر  همونقدر که به مذهب و شریعت اعتقاد داری بی تربیت هم هستی  اونوقت ها معلم دینیمو ...

ایمان به ادعا نیست به عبادتم نیست شیطان بیش از هر فرشته ای عبادت کرد بیشتر از بقیه هم ادعای برتری داشت کی میدونه کی مومنه کی غیر اون 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706