2410
2553
عنوان

مرد غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 14592 بازدید | 115 پست

غیرت این نیست غیرت اینکه که نزاری زنت سختی بکشه ولی متاسفانه خیلی از مردا هر بلایی سره همسرشون میارن حتی کتک می زنن ولی به روسریو بیرون رفتن زنشون گیر می دن.

اینا مریضن غیرتی نیستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روسری جلو اوردن مشکلی نیست ولی با هیچ‌مردی حرف نزدن و سلام نکردن غیر طبیعیه مگه میشه همچین چیزی. زنای محجبه همه تو اجتماع فعالن به نظرم طبیعی نیست

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2720

مثلن خیلی چیزارو بدش میاد از شلوار تنگ از ارایش اما وقتایی ک با خودشم اصلا بهم گیر نمیده ...منم بحاطر عشقی ک بهش دارم همیشه اونجور ک اون میخاد میگردم اما میترسم بعد ازدواج خیلی غیرقابل تحمل تر شه یا مثلن شکاک بشه

فک کنم من تنها دختریم که از غیرتی شدن مرد خوشم نمیاد که بدمم میاد😐

من متنفرم حالم بهم میخوره 

شوهر من هیچ تذکری به من نمیده نه حجاب نه هیچی 

ولی من از اونجایی که خیلی سرزبون دارم شوهرم از مردم فاصله میگیره نمیخواد تریپ بافرهنگیش با تذکر به من زیر سوال بره خودش رو و من رو از دیگران تا جایی که در توانش هست دور نگه میداره

این اسمش دلچرکین بودن

ینی چی باکسی حرف نزنی من شوهرم وخانوادش به شدت دلچرکینن ینی برادررسوهرم وپدرشوهر ولی شوهرمیگه چون به تواطمینان دار اصلانمیگم چطوری بگرد چون میدونه گول نمیخوری

❌❌❌❌❌❌نی نی من پس کی میخواهی بیای تو دلم خیلی به بودنت نیاز داریم منو بابا  مهربونا میشه برام دعا کنید 😔😔
مثلا میگه دوس ندارم‌تنها بری بیرون میگم ینی بهم اعتماد نداری میگه تو برام مث چشام پاکی و بهت اعتماد ...

شوهر من بعد ۷سال هنوزم رو پوششم حساسه مثل همون روزای اول ولی اینکه میگی گفته بیرون نرو ....زیاد جدی نگیر  منم از این خرفا شنیدم 

یه سال بعد عروسی چند بار گفتم نیرم دانشگاه میام خیلی خسته میشم سختمه ولی چون تو گفتی ماشین نبر نمیبرم یکم زبون ریختم خودش  ماشین خرید برام  الان دیگه هر جا بخوام برم فقط زنگ میزنم بهش خبر میدم میرم 

بعد چند وقت حساسیتشون رو یه سری مسائل کم میشه 

2714

من چند ساله شاغلم و شوهرم برعکس خیلی بیخیاله منم اجتماعی و خوش مشرب هستم و راحت با مردا میگم میخندم ..ولی با تجربه خودم اگه مرد بودم مثل شوهر استارتر میشدم .. واقعا تو جامعه ما جا نیفتاده خانمی بدون قصد و غرض با آقایی حرف بزنه .. انقدر شده همکارام رفتارشون غیرطبیعی شده با من وقتی دوکلمه خنده دار گفتم و یک ذره بهشون رو دادم .. 

متاهل هستم
من از اینجور مرد اصلا خوشم نمیاد با عرض معذرت 

امضات چه قشنگه عشقم 😍

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
غیرت این نیست غیرت اینکه که نزاری زنت سختی بکشه ولی متاسفانه خیلی از مردا هر بلایی سره همسرشون میارن ...

ن خداییش حتی با لحن بدم باهام صحبت نکرده همیشه منطقی و بامحبت قانعم میکنه...

مثلن خیلی چیزارو بدش میاد از شلوار تنگ از ارایش اما وقتایی ک با خودشم اصلا بهم گیر نمیده ...منم بحاط ...

هیچ وقت از خواسته هات کوتاه نیا حتی اگر کوچیکترین و بی اهمیترین خواستت باشه مخصوصا الان ک اولشه و نامزدی

من متنفرم حالم بهم میخوره  شوهر من هیچ تذکری به من نمیده نه حجاب نه هیچی  ولی من از اونج ...

کاش بتونی از سرش بندازی این قضیه رم حیف آداب معاشرت بالای شماس که ازش استفاده نشه اکثرن حسرتشو می خورن

2706