2726
عنوان

مرد غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 14731 بازدید | 115 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای مردای ایرانی که طبیعیه ولی اگه زیاده روی بشه قطعا مشکل ساز میشه

تو رو خدا مردا رو جمع نبندین این همه زن  درسمتهای مدیریتی و بالا اگه همه مردا همچین عقیده ای داشتن که زن ایرانی الان باید. ساکن حرمسرا باشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
مثلا میگه دوس ندارم‌تنها بری بیرون میگم ینی بهم اعتماد نداری میگه تو برام مث چشام پاکی و بهت اعتماد ...

این غیر طبیعیه .

بد دله .؟

حتماااا برین قبل عروسی مشاوره اگه اذیت میشی

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
بستگی به زندگی خودت داره برای من همچین مردی غیر طبیعیه اصلا نمیتوانم لحظه ای تحملش کنم حتی ممکنه ادم ...

فک کن با دوستت نتونی بری تنها بیرون یا قرار ارایشگاه یا استخر یا دوره همی زنانه 😐😐😐😐 سفر تفریح خارجه بری چی؟ لابد با روسری 😷😷😷😷😃من نیز متنفرم 

یا سرشو بکنه تو گوشیت چتتو با دوستت بخونه 😤😤😤 

برا منی که خیلی مهمه برام آزادیم طبیعی نیس نمیتونستم با همچین مردی کنار بیام این بد دلیه و من از مرد بد دل متنفرم و معتقدم که ازدواج کردم اسیر که نرفتم اختیار کوجکترین چیزارو هم نداشته باشم خودمم نسبت به همسرم اینطوریم راحتیم  باهم هم دیگه رو اذیت نمیکنیم و آزادی و استقلال داریم در کنار زندگی مشترکمون 

اینا عقاید و دید من نسبت به یه مرد این مدلی بود شاید برا شما طبیعی باشه هر کسی یه جوره 

فک کنم من تنها دختریم که از غیرتی شدن مرد خوشم نمیاد که بدمم میاد😐

تعریف غیرت از دیدگاه آدما فرق داره بعضیا غیرتو به محدودیت و بله و چشم میدونن 

بعضی هام به اعتماد ...دادن حس ارامش و امنیتو محبت و دفاع از هم در مقابل خطرات توهین ها و اینجور چیزا میدونن 

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
2706