1421
1411
عنوان

مرد غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 114 پست
غیرت این نیست غیرت اینکه که نزاری زنت سختی بکشه ولی متاسفانه خیلی از مردا هر بلایی سره همسرشون میارن ...

ن خداییش حتی با لحن بدم باهام صحبت نکرده همیشه منطقی و بامحبت قانعم میکنه...

مثلن خیلی چیزارو بدش میاد از شلوار تنگ از ارایش اما وقتایی ک با خودشم اصلا بهم گیر نمیده ...منم بحاط ...

هیچ وقت از خواسته هات کوتاه نیا حتی اگر کوچیکترین و بی اهمیترین خواستت باشه مخصوصا الان ک اولشه و نامزدی

the biggest communicatiun problem is ve do not listen to understand ve listen to reply

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

من متنفرم حالم بهم میخوره  شوهر من هیچ تذکری به من نمیده نه حجاب نه هیچی  ولی من از اونج ...

کاش بتونی از سرش بندازی این قضیه رم حیف آداب معاشرت بالای شماس که ازش استفاده نشه اکثرن حسرتشو می خورن

1390
فک کن با دوستت نتونی بری تنها بیرون یا قرار ارایشگاه یا استخر یا دوره همی زنانه 😐😐😐😐 سفر تفریح خ ...

شوهرمن خیلی بدتترازاینه وضعش😔😔😔دلیلشم میگه خوشکلیه من وازعشقشه ودست خودش نیس کاراش،ولی دروغ میگه پدر...😂😂😁

نه .ولی فک‌کنم تو فضول محله تون باشی😂

خداروشکر 

همونقدر که به مذهب و شریعت اعتقاد داری بی تربیت هم هستی

اونوقت ها معلم دینیمون میگفت مومن باید با ادب باشه 

ما که مومن نشدیم اما با ادب شدیم😂

ن خداییش حتی با لحن بدم باهام صحبت نکرده همیشه منطقی و بامحبت قانعم میکنه...

شوهره منم خیلی منطقی باهام برخوردمیکردتواینجورمسائل،اونم دوس نداش بامردای غریبه هم کلام شم،اماالان جوری شده من براش میرم لباس میخرم وکلا دیگه حساسیتی نداره رواین موضوع چون میدونه نمیشه تااخرعمراینجوری پیش بره،اماروحجابم همچنان حساسه،البته من خودمم حجابمودوس دارم وگرنه اگردوس نداشتم ب مشکل میخوردم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1376
مثلا میگه دوس ندارم‌تنها بری بیرون میگم ینی بهم اعتماد نداری میگه تو برام مث چشام پاکی و بهت اعتماد ...

ااینا چرت و پرته گلم البته مال منم زمان دوستی اینجوری بود و الانم  زیادی عیرتیه ولی باز خیلی بهترر شده البته من  یااد گرفتم خیلی چیزارو مسرر بهش بگم  و طرز گفتنم نه خشن وو نه حاالت التمااس و اجازه  باشه

بودن تویی که از اول ارزوم بودی مگه ممکنه؟...شدی بابای بچم ...😍😍😘😘
خب بعد از ازدواج بدتر شد؟؟؟سخت نیس؟؟

چرا سخته ولی خب چون دوست داره دیگه لج نمیکنم باهاش

برام صلوات می‌فرستین  خدا بهم نی نی بده قربون دل های پاکتون🤗                                                        وقتی ازم میپرسن چرا بچه نداری؟وای زود باشین چرا دیر کردین؟مشکل از کیه؟😣.....فقط دوست دارم زمین وا بشه برم توش نمیدونم جوابشون چی بدم قلبم میکشنه من بهشون لبخند میزنم همین...😔 کاش خدا این روزا  صدامو بشنوه و تموم بشه
1418
تو رو خدا مردا رو جمع نبندین این همه زن  درسمتهای مدیریتی و بالا اگه همه مردا همچین عقیده ای دا ...

مگه دلیل سمت های بالای زن مردان؟ هشتاد درصد این زنا اصلا شوهر ندارن درثانی کسی مردی رو توبیخ نکرده ولی مردای ایرانی دارای این تفکرات هستند حالایکی  بیشتر یکی کمتر

من چند ساله شاغلم و شوهرم برعکس خیلی بیخیاله منم اجتماعی و خوش مشرب هستم و راحت با مردا میگم میخندم ...

دقیقا من از یه جهاتی ب مرداحق میدم حساس باشن بااین جامعه کثیف،خودمم زیادخوشم نمیادبامردا راحت باشم کلا تومجردیمم بدم میومداز صحبت اضافه بامردا

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
شوهره منم خیلی منطقی باهام برخوردمیکردتواینجورمسائل،اونم دوس نداش بامردای غریبه هم کلام شم،اماالان ج ...

اره منم خودم دوس دارم حجابمو واقعنم قانعم میکنه ک چرا اون چیزارو میگه اما خب بالاخره میترسم از شکاک بودن و این چیزا

خداروشکر  همونقدر که به مذهب و شریعت اعتقاد داری بی تربیت هم هستی  اونوقت ها معلم دینیمو ...

ایمان به ادعا نیست به عبادتم نیست شیطان بیش از هر فرشته ای عبادت کرد بیشتر از بقیه هم ادعای برتری داشت کی میدونه کی مومنه کی غیر اون 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1391