1421
1411
عنوان

مرد غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 114 پست
برای مردای ایرانی که طبیعیه ولی اگه زیاده روی بشه قطعا مشکل ساز میشه

تو رو خدا مردا رو جمع نبندین این همه زن  درسمتهای مدیریتی و بالا اگه همه مردا همچین عقیده ای داشتن که زن ایرانی الان باید. ساکن حرمسرا باشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

بستگی به زندگی خودت داره برای من همچین مردی غیر طبیعیه اصلا نمیتوانم لحظه ای تحملش کنم حتی ممکنه ادم ...

فک کن با دوستت نتونی بری تنها بیرون یا قرار ارایشگاه یا استخر یا دوره همی زنانه 😐😐😐😐 سفر تفریح خارجه بری چی؟ لابد با روسری 😷😷😷😷😃من نیز متنفرم 

یا سرشو بکنه تو گوشیت چتتو با دوستت بخونه 😤😤😤 

1401

برا منی که خیلی مهمه برام آزادیم طبیعی نیس نمیتونستم با همچین مردی کنار بیام این بد دلیه و من از مرد بد دل متنفرم و معتقدم که ازدواج کردم اسیر که نرفتم اختیار کوجکترین چیزارو هم نداشته باشم خودمم نسبت به همسرم اینطوریم راحتیم  باهم هم دیگه رو اذیت نمیکنیم و آزادی و استقلال داریم در کنار زندگی مشترکمون 

اینا عقاید و دید من نسبت به یه مرد این مدلی بود شاید برا شما طبیعی باشه هر کسی یه جوره 

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
نه خیلی ولی بیشتر میشه اولش برات جذاب ولی تو زندگی رو اعصابت

البته ک همیشه اینطور نیس تو دوستیه ما شوهرم ب شدت غیرتی بود و رو اعصاب الان خیلییییییی خوب شده اصلا کاری نداره

مامان دوتا فرشته هستم ❤
خب تو ک میگی خوشت میاد مشکل چیه؟ من اصن نمیتونم با غیرتی جماعت کنار بیام

عیرت نه عزیزم

تعصب بده 

رسیدن فردا برای هیچکس حتمی نیست                                   پس انقدر برقصید تا پاهایتان دردبگیرد                                     اینقدر بخندید تا پهلوهایتان اذیت شود                                      به کسانی که دوستشان دارید ابراز عشق کنید                             چرا که شاید فردا هرگز نیاید                                                     شاد بودن تنها انتقامیست که انسان میتواند از زندگی بگیرد
فک کنم من تنها دختریم که از غیرتی شدن مرد خوشم نمیاد که بدمم میاد😐

تعریف غیرت از دیدگاه آدما فرق داره بعضیا غیرتو به محدودیت و بله و چشم میدونن 

بعضی هام به اعتماد ...دادن حس ارامش و امنیتو محبت و دفاع از هم در مقابل خطرات توهین ها و اینجور چیزا میدونن 

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
1394

غیرت این نیست غیرت اینکه که نزاری زنت سختی بکشه ولی متاسفانه خیلی از مردا هر بلایی سره همسرشون میارن حتی کتک می زنن ولی به روسریو بیرون رفتن زنشون گیر می دن.

اینا مریضن غیرتی نیستن

ببین عزیزم این مدل ادم دونوع داریم بعضیاشون درست میشن بعضیاشون بدترمیشن،شوهره خودمن حساس بود،مثلاتنهانمیذاشت برم بیرون اماالان دیگه کاری نداره

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

مثلن خیلی چیزارو بدش میاد از شلوار تنگ از ارایش اما وقتایی ک با خودشم اصلا بهم گیر نمیده ...منم بحاطر عشقی ک بهش دارم همیشه اونجور ک اون میخاد میگردم اما میترسم بعد ازدواج خیلی غیرقابل تحمل تر شه یا مثلن شکاک بشه

1403
فک کنم من تنها دختریم که از غیرتی شدن مرد خوشم نمیاد که بدمم میاد😐

من متنفرم حالم بهم میخوره 

شوهر من هیچ تذکری به من نمیده نه حجاب نه هیچی 

ولی من از اونجایی که خیلی سرزبون دارم شوهرم از مردم فاصله میگیره نمیخواد تریپ بافرهنگیش با تذکر به من زیر سوال بره خودش رو و من رو از دیگران تا جایی که در توانش هست دور نگه میداره

این اسمش دلچرکین بودن

ینی چی باکسی حرف نزنی من شوهرم وخانوادش به شدت دلچرکینن ینی برادررسوهرم وپدرشوهر ولی شوهرمیگه چون به تواطمینان دار اصلانمیگم چطوری بگرد چون میدونه گول نمیخوری

مثلا میگه دوس ندارم‌تنها بری بیرون میگم ینی بهم اعتماد نداری میگه تو برام مث چشام پاکی و بهت اعتماد ...

شوهر من بعد ۷سال هنوزم رو پوششم حساسه مثل همون روزای اول ولی اینکه میگی گفته بیرون نرو ....زیاد جدی نگیر  منم از این خرفا شنیدم 

یه سال بعد عروسی چند بار گفتم نیرم دانشگاه میام خیلی خسته میشم سختمه ولی چون تو گفتی ماشین نبر نمیبرم یکم زبون ریختم خودش  ماشین خرید برام  الان دیگه هر جا بخوام برم فقط زنگ میزنم بهش خبر میدم میرم 

بعد چند وقت حساسیتشون رو یه سری مسائل کم میشه 

من چند ساله شاغلم و شوهرم برعکس خیلی بیخیاله منم اجتماعی و خوش مشرب هستم و راحت با مردا میگم میخندم ..ولی با تجربه خودم اگه مرد بودم مثل شوهر استارتر میشدم .. واقعا تو جامعه ما جا نیفتاده خانمی بدون قصد و غرض با آقایی حرف بزنه .. انقدر شده همکارام رفتارشون غیرطبیعی شده با من وقتی دوکلمه خنده دار گفتم و یک ذره بهشون رو دادم .. 

1339