1421
1411
عنوان

مرد غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 114 پست
کاش بتونی از سرش بندازی این قضیه رم حیف آداب معاشرت بالای شماس که ازش استفاده نشه اکثرن حسرتشو می خو ...

من شاغلم 

بیرون از خونه کار میکنم البته محیط شغلیم خالی از هرگونه جنس مذکری هست ولی از قدرت بیانم حسابی استفاده میکنم و ازش پول درمیارم

ولی خوب همیشه روابطم رو با دوستهام محدود کرده نه این که بگه نرو یا چیزی ولی خووش پایه ام نیست

فک کنم من تنها دختریم که از غیرتی شدن مرد خوشم نمیاد که بدمم میاد😐

واااااای منم خیلی بدم میاد متنفرم از مرد غیرتی تجریه ثابت کرده آدمی که خیلی به زنش یا دوست دخترش گیر میده خودش حتما جنس خرابی داره 

من شاغلم  بیرون از خونه کار میکنم البته محیط شغلیم خالی از هرگونه جنس مذکری هست ولی از قدرت بی ...

آفرین عزیزم

کم کم روش کار کن حتما قبول می کنه.

شایدم مدلش اینجوریه که از رفت و آمد خوشش نمیاد مثل بابای من

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

البته اینم بگم ک حس میکنم چون سنم کمه انقد میترسه از تنها بیرون رفتن و این چیزا مخصوصا ک بارها با مادرش بودم و خاستگار اومد واسم مامانشم صاف رفته بود گفته بود براش الان حس میکنم ب ی دلیل عمده ترسش از تنها بودنم همینه ک مثلا ازش بگیرنم یا هنچین چیزی...

1390
واااااای منم خیلی بدم میاد متنفرم از مرد غیرتی تجریه ثابت کرده آدمی که خیلی به زنش یا دوست دخترش گیر ...

ی بلانسبتی چیزی نمیشه ک همرو ب این دید نگاه کرد عزیزم

واييي من ازين جور مردا ى پسرا كه گير ميدن و اسمشو ميزارن عيرت متنفرمممم

زندگي هيچكسي به شماها ربط ندارع سرتون از زندگي هم بكشيد بيرون                                                    خداوند   سر را افريد يا روي گردن باشد نه در زندگي ديگران:)
اگر از نظر عقلی در حدی بالغ نشدی که خودت توانایی تصمیم گیری واسه پوشش و روابطت نداری دلیل ازدواج کردنت چیه ؟!!

به عنوان یه انسان چرا اجازه میدید یه انسان دیگه بگه روسریتو بکش جلو؟!!!!مگه شوهرت چه برتری نسبت بهت داره که بتونه نظر بده و تصمیم بگیره؟!!!بنده و بردش که نیستی.
خدایا تنها ارزوم سلامتی و سربلندی دو قلوهامه ❤️❤️❤️
تعصب كه بده شكي نيس. غيرت فايده ش چيه؟ شايدم سليقه ايه ها من ك ندوس . باعث ميشه زن پايينتر از مرد بن ...

اخه منم اصلا نمیتونم تحمل کنم کسی بگه چکار کن چکار نکن...

ولی بنطرم غیرت یعنی کمکت کنه تا ارامش داشته باشی..سختیارو تخمل کنه..بقیه چیزا که با غریبه حرف نزن وچجور بگرد تعصبه

رسیدن فردا برای هیچکس حتمی نیست                                   پس انقدر برقصید تا پاهایتان دردبگیرد                                     اینقدر بخندید تا پهلوهایتان اذیت شود                                      به کسانی که دوستشان دارید ابراز عشق کنید                             چرا که شاید فردا هرگز نیاید                                                     شاد بودن تنها انتقامیست که انسان میتواند از زندگی بگیرد
اره منم خودم دوس دارم حجابمو واقعنم قانعم میکنه ک چرا اون چیزارو میگه اما خب بالاخره میترسم از شکاک ...

نمیدونم والا،چون میگم دومدلن اینجورافراد،بعضیا درست میشن بعضیا بدتر،ان شاالله برای شما ازاوناباشه که بهترمیشه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1376
واااااای منم خیلی بدم میاد متنفرم از مرد غیرتی تجریه ثابت کرده آدمی که خیلی به زنش یا دوست دخترش گیر ...

دقیقا

من یه دوست داشتم شوهرش رو رونای دوستم حساس بود که بپوشونه و مانتو بلند بپوشه کاشف به عمل اومد که خودش با رون خانوما مشکل داره و تحریک میشه

اره منم خودم دوس دارم حجابمو واقعنم قانعم میکنه ک چرا اون چیزارو میگه اما خب بالاخره میترسم از شکاک ...

سخت نگیر 

میری خونه خودتون قلقش دستت میاد 

هنوز اولشه 

دقیقا من از یه جهاتی ب مرداحق میدم حساس باشن بااین جامعه کثیف،خودمم زیادخوشم نمیادبامردا راحت باشم ک ...

من تو بیمارستان طرح بودم یه چیزایی دیدم و شنیدم باید براش کتاب بنویسم ! به خودم و همکارام پیشنهاد دادن شماره دادن میدونستن متاهلما ! الان خودم از شوهرم بدتر غیرتی ام .

فک کنم من تنها دختریم که از غیرتی شدن مرد خوشم نمیاد که بدمم میاد😐

نه تنها نيستي منم متنفرم

زندگي هيچكسي به شماها ربط ندارع سرتون از زندگي هم بكشيد بيرون                                                    خداوند   سر را افريد يا روي گردن باشد نه در زندگي ديگران:)
اگر از نظر عقلی در حدی بالغ نشدی که خودت توانایی تصمیم گیری واسه پوشش و روابطت نداری دلیل ازدواج کرد ...

عزیزم دعوا ک ندارم باهاش مجبورمم نکرده ک ب زور روسریمو بکشم جلو اون گفته ولی تصمیم اخرش با خودمه ک چیکار کنم منم در نهایت با دلایل و منطق قانع میشم ک اون کارو انجام بدم یا ن

1387
آفرین عزیزم کم کم روش کار کن حتما قبول می کنه. شایدم مدلش اینجوریه که از رفت و آمد خوشش نمیاد مثل ...

نه از رفت و آمد بدش نمیاد 

چون با خانواده های خودمون خیلی دوست داره رفت و آمد کنه یا دایی هام که بچه های کوچیک دارن اما اگه پسر یا مرد جوون داشته باشن وقتی باهاشون جایی باشیم انقدر کم حرف مبشه و میره تو خودش که حد نداره بعد هم میاد میگه من از اینها خوشم نمیاد و از این حرف ها یه جوری که کلا رفت و آمد قطع بشه

اخه منم اصلا نمیتونم تحمل کنم کسی بگه چکار کن چکار نکن... ولی بنطرم غیرت یعنی کمکت کنه تا ارامش داش ...

پس اصلا غيرت مفهومش چيه پس؟؟؟ از كلمه غير مگه نمياد ؟ يني منحصر طلبي نزاري غير به چيزي ك مال توعه حتي نگاه هم بندازه.نديدي مثلا به سربازاي جنگي ميگن باغيرت

ی بلانسبتی چیزی نمیشه ک همرو ب این دید نگاه کرد عزیزم

اتفاقا ببخشید ها ولی اصلا استثنا نداره ذات مرد همینه اینو من نگفتم عزیزم از خیلی از آقایون که باهاشون میشد در این خصوص صحبت کرد پرسیدم و همشون اتفاق نظر داشتن فقط مرد میتونه جنس مرد رو بفهمه شما هم نگران نباش عزیزم ایشالا که همسرتون جزو اون 1 درصده نادره🌹

1331