1345
1341
عنوان

مرد غیرتی

948 بازدید | 114 پست

من خیلی عاشق شوهرمم البته هنوز نامزدیم ولی قبلشم ۴ سال دوست بودیم تو این مدت ی سری کاراش منو ل شدت میترسونه مثلا بدش میاد با راننده و فروشنده خلاصه مرد غریبه ی کلمه ام حرف بزنم حتی در حد سلام یا مثلا همیشه دوس داره روسریمو خیلی بیارم جلو نمیدونم از غیرتی شدناش خوشم میاد اما میترسم بعد از ازدواج خیلی بیشتر بشه...بنظرتون این چیزایی ک گفتم طبیعیه؟

شوهر من ب روسریم حساسه و کوتاه بیا هم نیست

از عمق دلت برایم دعایی کن شاید صدای تو برای خدا دل نشین تر باشد..التماس دعا.(.یه بچه سالم صالح)انشالله هر کی تاپیک منو خوند خدا گره مشکلاتش بر داره اون چیزی بشه که از خوشحالی داد بزنی الهی شکررررررررررررت😍

تا حدی که شرع گفته طبیعیه ولی بیشترش غیر طبیعیه .

الان اینکه روی حجاب شما حساسه خوبه ولی اینکه میگه بکش جلوتر در حالی که شما حجاب شرعی و قانونی رو داری نه طبیعی نیس .تو برخورد با نامحرم هم همین جور .اگه شما حد شرعی  رو نگه میدارین نباید بیشتر از این بهت تذکر بده

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
خب بعد از ازدواج بدتر شد؟؟؟سخت نیس؟؟

بعد ازدواج بدتر میشه شوهر منم خیلی غیرتیه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 

بستگی به زندگی خودت داره برای من همچین مردی غیر طبیعیه اصلا نمیتوانم لحظه ای تحملش کنم حتی ممکنه ادم پارونیدی باشه بعضیها برعکس اینطور محدودیتا رو عشق میدونن اصولا زندگیشون از اندرونی خونه پدر به اندرونی خونه شوهره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

غیرت با تعصب فرق داره 

غیرت یعنی اعتماد متقابل ..دادن احساس امنیت و ارامش . محبت . و مراقبت در مقابل خطر و خیلی چیزهای دیگه 

غیر این نشانه تعصب و بی اعتمادیه به نظرم 

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

اگه رفتارش باعث میشه اذیت بشی حتما باهاش صحبت کن بعدا به مشکل میخورین 

ی سری ها بعد ازدواج گیردادنشون کم میشه ی سری ها هم بیشتر گیر میدن و این چیزی نیست که در مورد همه ی جور صدق کنه

ن بهت اعتماد کنه اوکیه من یادمه تو زمان دوستیمون تو کافه زوم بودم رو یه مردی اصن حواسم نبودتو فکر بودم یهو شوهرم زد تو گوشم ک چرا زومی روش با میگفت با هیچ مردی حتی داییت نروبیرو نحرف ولی الان اوکیه

1226

من از اینجور مرد اصلا خوشم نمیاد با عرض معذرت 

🔥عشقــت دنیامــه💍💜 همـه جـا بامه💋💚 مهربونـــم... 💖هستم تا تهــــش با تـــــــــو 👫بزا دستاتــــو 👐❤روی شــونم 👈😻💪بـــارون بزنــه نـــم نـم🌧☔🌧منـوتـو کــم کــــم... بشیم دیوونـــه😍🍁عشقــم بـــــــ تـو بـی انــدازس🌷 یـــه شــروع تــازس☘️🍀💐 با تو چـــــ خوبـــــــه🙈💛😍تـو بمـــون واسـم🌷😍 روی تـو حساســم💖 دسـت مـن نیـسـت کــ بــتو پـرت حواسـم🌜🌝تـو یه دنیـایـی💃😍🌹 با اون چشمای رویایــی👀😄 دل دریایـی تو رو اینجوری میشناســــــم💞🌻 
ینی خیلی وحشتناک میشه؟

نه خیلی ولی بیشتر میشه اولش برات جذاب ولی تو زندگی رو اعصابت

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
1364