2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

می شینم توی تلوبیون یه  سریال طنز پیدا می کنم می بینم یا انیمشن نکاه می کنم 😂 اتفاقا دیروز همین حس رو داشتم رفتم باب اسفنجی نگاه کرد واسه خودم یه زنم ولی ببین کارامو 

منم همینطور،بیشترا آدما همین حسو دارن بنظرم اکه ماهایی که حس تنهایی میکردم بهم نزدیکتر میشدیم دیگه همچین حسی وجود نداشت ولی ادمای اینروزا انگار انزوا و تنهایی رو ترجیح میدن نمیدونم مشکل چیه همه دلا بد شده مرام و معرفتمونم کمرنگ💔

شوهر نامردم رفته کلی بدگوییمو جلو خونوادش کرده.دو تا نقطه ضعف پیشش داشتم کلی قسمش دادم به کسی نگه نمیدونم اونارم گفته یا نه.دارم از دلشوره میمیرم اگر گفته باشه دیگه آبرویی برام نمی مونه باید ازش جدا شم. خدایا دلم آشوبه.برام دعا کنین.گفتم خواهرش فردا بیاد باهاش حرف بزنم.ولی اگر گفته باشه بهشون که خواهرش چیزی به من نمیگه.چه جوری بفهمم گفته یا نه؟

دارم از دلهره میمیرم آخه چرا اینجوری شد خدااااااا😔😔😔😭😭😭😭

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2706