2726
عنوان

خواب عجیب مرتب میبینم

101 بازدید | 9 پست

بچه ها در طول سالهای گرشته یه خوابی رو مرتبا باهمون مضمون باشکل های ختلف می بینم.فردی که ازاشناهای دورمونه ورفت وامدی نداشتیم وشاید۸سالی میشه اصلا ندیدمش مرتب میاد توخوابم ومیگه چرا ازدواج کردی من میخواستمت ببین پولدارشدم واسه تو ببین صبرنکردی این زندگی رو واسه تو جمع کرده بودم.بچه هااصلامن بااین شخص رو در هم روزی روزگاری حرف نزدم ورابطه نزدیک نداشتیم فقط میدونم کیه دراین حد!اما مدام میادبه خوابم طوری حرف میزنه دلمومیسوزونه ک تاچندروز فکرمومشغول میکنه دلیلش چیه این خوابای مکرر؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عین من 

همیشه خواب یکنفر رو میبینم که سالهاست باهاشون قطع رابطه ایم هیچ وقت هم بهش هیچ حسی نداشتم همیشه تو خواب عاشقمه و سال هاست این خواب رو میبینم شاید بالای ۱۵ ساله از وقتی مجرد بودم تا الان خیلی برام جالبع 

اون شخص هم با اینکه حدود ۴۵ سالشه ولی مجرده نمیدونم راز این همه سال خواب دیدن من چیه

عین من  همیشه خواب یکنفر رو میبینم که سالهاست باهاشون قطع رابطه ایم هیچ وقت هم بهش هیچ حسی ندا ...

وای دقیقاااااا....مثل من.تازه اون اقاهم بااینکه خیلی تلاش کرده کارآفرین شده وپولداره امامجرده هنوز.اصلا من حتی نشدده بااین شخص برخوردی داشته باشم فقط دیدمش همین!رومخمه این خوابا چون دلم براش میسوزه فکرمومشغول میکنه