2726
عنوان

مادر شوهر من آدم نیست بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 36 پست

استارتر واقعا نمیتونم این حجم از وقاحت یکی مثل مادر شوهرت باور کنم اصلا باورم نمیشه 

اما اگه واقعا داری راست میگی داستان زندگیتو مطمعن باش خدا بدجور جوابشونو میده و مطمعن باش خدا ی زندگی خییییییلی بهتر از قبلتو پیش روت میزاره

استارتر واقعا نمیتونم این حجم از وقاحت یکی مثل مادر شوهرت باور کنم اصلا باورم نمیشه  اما اگه و ...

دروغ ندارم بگم منم باورم نمیشد یه ادم اینجوری رنگ عوض کنه

امیدوارم بدجوری شکستنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمعن باش عزیزم که هدا بد جور جواب مادر شوهرت میده  ی روزی میاد که همین زن میاد و التماست میکن ...

هیچ وقت نمی بخشمش یه مادر که خودش ۲ تا دختر داره مگه میتونه انقدر بدجنس باشه؟ روزی که اومد گفت من نیومدم ازتون عروس بگیرم اومدم دخترمو ببرم خوب دخترشو برد 

2728
هیچ وقت نمی بخشمش یه مادر که خودش ۲ تا دختر داره مگه میتونه انقدر بدجنس باشه؟ روزی که اومد گفت من نی ...

استارتر عزیزم تمام تاپیکهاتونو مرور کردم راحت میشه از نوشته هاتون پی به وقار و متانتتون برد

خانمی براتون ختم یاسین رو پیشنهاد کرده بودن عزیزم واقعا معجزه میکنه و من یه چله یاسین انجام دادم و جواب گرفتم البته من کل یاسین رو میخوندم و فقط دو آیه آخر رو هفت بار میخوندم تا چهل روز واقعااااا عالیه و چله زیارت عاشورا هم معجزه میکنه اگر دنبال معجزه تو زندگیت هستی

مرا عهدیست با جاناااان، که جاناااان جاااان من باشد💑

استارتر.عزیزجانم.خانوم.نجیب.

ان شاالله خدا خودش چنان صبر و آرامشی به دلت سرازیر کنه که بنده هاش با اون همه ظلمی که بهت کردن پشیزی دیگه به چشمت نیان.

و مطمئن باش نه اون خونه خراب کن و نه اون به اصطلاح مادر دیگه روز خوش نخواهند دید.مطمئن باش.

من احتمال میدادم طلسم و جادو توو خونه ت گزاشته باشن.ان شاالله که گریبان خودشونو میگیره.

تنها راه آرامشت صحبت و درددل با خداست.

منم حدود ۹ سال پیش یه زمان حدودا یکساله چنان رنج و دردی کشیدم که فقققط با حرف زدنای چندین ساعته پای جانماز و گریه توو دامن خدا آروم میشدم.ولی بعدش چنان محبت و آرامشی خدا بهم داد که همه ی اون رنجارو فراموش کردمو برام مهم نبود.

یاد خودم افتادم ولشون کن بسپر ب خدا بازم بچه دار میشی خدا بهت بچه میده منم وقتی بچمو از دست دادم همچین سختیایی رو کشیدم بلکه خیلی بیشتر از مادرشوهرو صحبت طلاق بگیر تا زخم زبونای خاهر شوهرم از اینکه هر روز شوهرمو یاد میدادنو و هنوزم یاد میدن ک طلاقم بده با داشتن ی بچه فقط واسه کلفتیاشون خوبم هر وقت کار داشته باشن عزیزم بعد اون انقدر بی چشم و رو هستن ک فوشم بدم من فقط واگذار میکنم به خدای حضرت محمد(ص) که جوابشونو بده و هر بلایی ک سر من اوردن و میارن سر دخترش بیاد ن بیشتر و ن کمتر تا بفهمن منی ک داغ بچمو دیده بودم با وجود س سال هنوزم داغ بچم تو دلمه خدا بهم ی پسر داده انشاالله ک قسمت تو بشه اما داغ بچه هیچ وقت از دل مادر ن پاک میشه ن کمرنگ خدا بهت صبر بده 

استارتر عزیزم تمام تاپیکهاتونو مرور کردم راحت میشه از نوشته هاتون پی به وقار و متانتتون برد خانمی ب ...

تو دوران بارداری چله یاسین گرفتم ولی چاره ای برام نکرد 

خیلی برات ناراحت شدم عزیزم . خدا خودش جوابشو میده . همون طلاق بگیر حداقل از دست اون خانواده راحت شو

از فکر اینکه من برم لیلا رو می گیرن برای شوهرم نمیتونم فکر طلاق کنم 😭

استارتر.عزیزجانم.خانوم.نجیب. ان شاالله خدا خودش چنان صبر و آرامشی به دلت سرازیر کنه که بنده هاش با ...

خدا دل منم خودش آروم کنه با چه امیدی رفتم سر زندگیم چیشد 😭

یاد خودم افتادم ولشون کن بسپر ب خدا بازم بچه دار میشی خدا بهت بچه میده منم وقتی بچمو از دست دادم همچ ...

😭😭 خیلی سخته یاد کارهاشون که میافتم بیشتر میسوزم همون مادر شوهرم چند بار مرگ بچمو خواست چند بار گفت ارتباطت با پسرم همین بچست معلوم نیست همینم بمونه یا نه 😭

چقد گریه کردم چقد ظالم بود که بعد از اینکه از بیمارستان مرخص شدم تو چشمام گفت لازم نبود انقدر حرف بزنم چون خودت تو مراقب از بچتم ناتوانی

😭😭 خیلی سخته یاد کارهاشون که میافتم بیشتر میسوزم همون مادر شوهرم چند بار مرگ بچمو خواست چند بار گف ...

میدونم سخته از دست منم ناراحت نشو ب خاطر همینه ک میگم جا خالی نکن ن شما منو میشناسی ن من شمارو ولی ب ولله اگر بشینم از زندگیم برات تعریف کنیم مادرشوهرتو میزاری رو چشمات اگه بدونیا من چیا کشیدم تو زندگیم چ زخم زبونایی شنیدم چقدر تحقیر شدم هیچ وقت این حرفو نمیزنی من هنوزم دارم میکشم فقط نمیشینم جایی تعریف کنم جار نمیزنم تو خودم میریزم الانم مشکل قلبی پیدا کردم شوهرم نمیدونه فقط چند وقت پیش رفتیم دکتر گفتن باید بستری بشی گفتم نمیمونم بچم کوچیکه نموندم اومدم خونه حرفامو درک میکنی غمخوار نداشتن یعنی چی میدونی بابام ب خاطر زندگی من سکته کرد اما همیشه بهم میگه دوستتدارم بابا چون قوی هستی میدونی چقدر سخته قلب پدرت بشکنه همش ناراحت زندگیت باشه یعنی چی میدونی مادرم ب خاطر من چقدر حرف شنیده مریض شده قلبش اب اورده قندو تیروئد و فشار و چربی گرفته پس قوی باش رو پای خودت وایسا تحمل کن حموم رفتنی غسل صبر کن خیلی راهگشاست دلتو بسپر ب خدا جز اون هیچ کس دردتو نمیفهمه فقط تنهایاتو با اون پر کن

میدونم سخته از دست منم ناراحت نشو ب خاطر همینه ک میگم جا خالی نکن ن شما منو میشناسی ن من شمارو ولی ب ...

خدا خودش به دوتامون آرامش بده خیلی ناراحت شدم الهی چیز خاصی نباشه زود خوب بشی هنوز‌ میجنگم برای زندگیم

عزیزم مادرشوهر خواهر منم. سر خواهر نازم با یه پسر دوسه ساله هوو اورد با بی شرمی ب پدرم جلو خواهرم گف ...

خیلی ناراحت شدم خدا حق همشونو بذار کف دستشون چجوری بدبخت می کنن جوونای مردمو

2706