1345
1363
عنوان

نظرتون در مورد اين ازدواج چيه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 49 پست

دو سال دیگه  که زایمان  کردی بدنت بهم ریخت سنت بالاتر رفت اختلاف سنیتون به جای ۹ سال ۱۵ سال نشون میده اون اقاام‌میره دنبال یکی جوونتر از خودش  

ببخشید انقدر رک گفتما فقط قصدم کمک بود ک همچین ازدواج اشتباهی نکنی 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
اگه کیس دیگه ای نداری ازدواج کن تا کی میخوای صبر کنی عزیزم  همه مردا که مثل هم نیستن بعضیا واسش ...

راسش نه كيس ديگه اصلا ندارم

انگار قحطيه

راسش اره شرايط خونوادم اصلا خوب نيس

اصلا

چقد بد که همسر برادرتون رو پیر خطاب میکنین 😶😅 رییس جمهور فرانسه رو ببین 😅 البته خودمم موافق نیستم ...

تقصیر خودشه رفت بدون رضایت عقد کرد خودش رو بعدم حالا چپ میره راست میاد همه میگن سنت زیاده خودشم خجالت میکشه چند بار تو جمع بهش،گفتن پسرتون هستن 😐 ده سال اختلاف دارن ولی بیشتر دیده میشه اخه سن که از ۵۰ میگذره شکسته میشه خانم 

خب دیگ پس اون قصدش جدیه حالا ببین توام به اندازه اون قوی هستی کفش اهنی بپوشی و اراده کنی برای یه زند ...

راسش موندم عزيزم

خيلي باهم هم فكريم

اتفاقا مشوق من تو خيلي از كاراي

ولي خب منم نگراني هاي خودمو دارم

دو سال دیگه  که زایمان  کردی بدنت بهم ریخت سنت بالاتر رفت اختلاف سنیتون به جای ۹ سال ۱۵ سا ...

مربی ورزشم ۲ تا بچع داره

اولی طبیعی دومی سزارین

از من ک بچع ندارم خوش هیکل تره

همه چی دست خودِ ادمه

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
تقصیر خودشه رفت بدون رضایت عقد کرد خودش رو بعدم حالا چپ میره راست میاد همه میگن سنت زیاده خودشم خجال ...

نه اصلا برچسب نزن به هم جنست درواقع به خودت زدی توهم پنجاه میشی یه روز ☺

زنان پنجاه به ظاهر حوان جذاب زیادی دیدم 

همسر برادرتون شاید به خودش نمیرسه پلشته و بچه زیاد اورده یا سادست 

تو زندگی برادر شما شکسته شده 😶 پیری ربطی به زن بودن و مرد بودن نداره 

1288
ازز کجا معلوم بره دنبال یه دختر دیگه  ؟ شاید همچین مردی نباشه😐

ما همه خانمیم به هر حال میدونیم بعد ازدواج مخصوصا بعد زایمان خانما انقدر بدنشون رو فرم‌نمیمونه حتی اگه رژیم غذایی  رعایت بشه ورزش  کنن بازم  مثل قبل نمیشه حتی صورت 

خانم زودتر شکسته میشن  

با این شرایط فکر کردی اقایون نمیرن سمت شیطنت ؟

بعدشم مردم  یا همون فامیلا اون اقا میگن خودشو انداخت به پسرمون 

اصلا با مردی که ۹ سال کوچیک تره میشه زتدگی کرد به نظرتون؟زمین تا اسمون اختلاف فرهنگ و عقیده و.....پیدا میکنن بعد ازدواج 

مربی ورزشم ۲ تا بچع داره اولی طبیعی دومی سزارین از من ک بچع ندارم خوش هیکل تره همه چی دست خودِ اد ...

عمه من ۱۰ سال بزرگتره از شوهرش 

خیلی ام عالیه هم هیکلش هم چهرش بازم دعواشون شده  بود شوهرش تو روی ما بهش گفت پیر دختر بودی گرفتمت کی میومد تورو  بگیره بعد ۸سال زندگی این حرفارو زد 

تحمل  این حرفا خیلی یخته برای  یه زن  

عذر میخوام این کلمه اینجا گفتم میدونم اصلا کلمه درستی نیست ولی خب من یه نمونش دیدم پارسال تو دعواشون 

راسش موندم عزيزم خيلي باهم هم فكريم اتفاقا مشوق من تو خيلي از كاراي ولي خب منم نگراني هاي خودمو د ...

ایشالا یه تصمیم خوب بگیری برا زندگیت. در ضمن خیلی متاسف شدم برا رفتار پدر و برادرت دعا میکنم اگه حتی نخاستی ازد کنی هم مستقل شی یا اونا سربراه شن

ما همه خانمیم به هر حال میدونیم بعد ازدواج مخصوصا بعد زایمان خانما انقدر بدنشون رو فرم‌نمیمونه حتی ا ...

غیر ممکن که نیس 

من با ۱۴ ۱۱ سال اختلافم دیدم سال ها پیش ازدواج کردن الانم خوشبختن 

بستگی به پسر داره 

1364