2726
میگم لگدزدنای بچه دردداره؟اخه چندروزیه هرازگاهی با بعضی تکونای دخترم دردم میگیره🤔

آره درد داره بعضی وقتا لگداشون

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
کلا دخترمن سمت چپ شکممه خیلی کم پیش میاد بیادسمت راستم،توام اینجوری هستی؟

برای من بند کرده به سمت راستم خودمو میکشم نمیره سمت چپ از هفته 20 تا الانم از موقعیت بریچش تکون نخورده هنوزم بریچ

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای من امروز یه سراومد سمت راستم امااکثرا سمت چپمه😁

نه برای من لجباز خانم عین باباشه یه ور لم داده جایگاهش ول نمیکنه باباشم یه کاناپه داره از روش تکون نمیخوره حتی اگه مهمون بیاد

الهی عزیزززززم خانوم کوچولو،کی برات تاریخ زایمان زدن؟طبیعی یاسز؟

من سزم گفتن از 2 آبان تا 8 آبان میتونم میشم 38 هفته و چهار روز تا 39 هفته 2 روز

من سزم گفتن از 2 آبان تا 8 آبان میتونم میشم 38 هفته و چهار روز تا 39 هفته 2 روز

بارداری دومته؟یا سز اختیاری انتخاب کردی؟

برامنم زدن۲اذر،منتهادیسک دارم میخوام سز شم نمیدونم حالا کی میشه

بارداری دومته؟یا سز اختیاری انتخاب کردی؟ برامنم زدن۲اذر،منتهادیسک دارم میخوام سز شم نمیدونم حالا کی ...

نه من بارداری دوممه ولی کلا دکترم سزو اختیاری انجام میده برای زایمان اولیا منتها بیمارستان شون با ما فرق داره

نه من بارداری دوممه ولی کلا دکترم سزو اختیاری انجام میده برای زایمان اولیا منتها بیمارستان شون با ما ...

دکترمنم اختیاری انجام میده منتها یه تومن اضافه ترمیگیره،ب سلامتی زایمان کنی عزیزم

دکترمنم اختیاری انجام میده منتها یه تومن اضافه ترمیگیره،ب سلامتی زایمان کنی عزیزم

قربونت عزیز دلم انشالله شما هم زایمان راحتی داشته باشی نه این دکتره زیر میزی نمیگیره اگه تهرانید کدوم بیمارستان میرید؟ 

قربونت عزیز دلم انشالله شما هم زایمان راحتی داشته باشی نه این دکتره زیر میزی نمیگیره اگه تهرانید کدو ...

ممنون گلم،من بارداری اولمه،اره تهرانم،من دکترم بیمارستان امیدتوجنت اباد هستش،احتمال زیادبرم اونجا،بهم گف کلا برای سزارین یابایدموردی داشته باشی مث دیسک کمر که اونم بایددکترم نامه بده که دیسک دارم یاهم یه تومن اضافه ترمیگیرن سز میکنن توخصوصی البته،دولتیا رونمیدونم

ممنون گلم،من بارداری اولمه،اره تهرانم،من دکترم بیمارستان امیدتوجنت اباد هستش،احتمال زیادبرم اون ...

من بیمارستان محب کوثر یوسف آباد زایمانمه منتها دکترم زایمان اولیاشو میبره بیمارستان خاتم کلا با دولتی کار نمیکنه دکتر من انشالله جفتمون زايمانامون راحته

2706