2410
2553
نه هنوز ندادم،یکشنبه نوبتمه فک کنم برام بنویسه،تازه هفته ۲۹ام،تست گلوکز چجوریه؟کی بایدبدیم؟

وا چرا انقدر دیر هفته ۲۴ تا ۲۷ وقتشه🤔😬

ناشتا میری یه آزمایش میگیرن یه لیوان گلوکز میخوری یک ساعت بعد دوباره یه آزمایش دیگه دو باره یک ساعت بعد یه آزمایش دیگه بستگی داره دکتر سه مرحله ای نوشته باشع یا دو مرحله ای

برای من که ۳ بار خون گرفت حالمم خیلی بد شد😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من امشب جیگر زیاد خوردم،الان عذاب وجدان دارم😰

😂😂😂😂ای ننه ننه قشنگ معلومه دو لپی میخوری ها

عیب نداره جگر خوب نیست زیاد ولی یبارش اونم تو این هفته ها هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه خیالت راحت

2456
2714
از اینایی ک گفتی چهارتخمشو که ندارم سوپ خوردم اما عسلم نمیتونم بخورم ویتامین A بالایی داره تو باردا ...

من هرروز میخثردم روزی چند بار صبحونه میخوردم و روزی چند بارم شیر هسل درست میکردم میخوردم و شیر موز با عسل

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
کلا دخترمن سمت چپ شکممه خیلی کم پیش میاد بیادسمت راستم،توام اینجوری هستی؟

برای من تقریبا وسطه همه طرف لگد میزنه ولی آره منم بعضی وقتا دردم میاد نه که درد زیادا یجوریه بند دلم پاره میشه گاهی هم با پاش محکم میزنه به دهانه رحمم چون سرکلاژ کرد اون خیلی دردم میگیره

2706