2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سرمایی خوردمممم تاریخی گلوم بشدددددت چرک‌ کرده  لوزمم التهاب داره ببین چی شده که خودم فهم ...

حتما حتما کمی اب نمک غلیظ درست کن تو بینی وگلوت قرقره کن روزی چندبار..عالیه

2728
چهار تخمه دم کن بخور روی چندتا لیوان ابلیمو وعسل روزی چند تا لیوان سوپ پر پیازم خیلی خوبه

از اینایی ک گفتی چهارتخمشو که ندارم

سوپ خوردم اما عسلم نمیتونم بخورم ویتامین A بالایی داره تو بارداری تقریبا ممنوعه یه لیوانشم که کاری نمیکنه

میگم کسی که از چرک گلو نمرده؟!😭😭😭😭😫

من کلا بارداری خیلی سختی داشتم از اولش مخصوصا که پارسال سه بار سقط کردم از اول بارداریم صدتا بلا سرم ...

ان شالله بسلامت زایمان کنی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
من سرمایی خوردمممم تاریخی گلوم بشدددددت چرک‌ کرده  لوزمم التهاب داره ببین چی شده که خودم فهم ...

منم این ویروس جدیدرو گرفتم همه ش سینوس شور میزنم سوپ پر سبزیجات پر پیاز میخورم ویتامین سی هم زیاد میخورم برای گلومم دیفن هیدرامین دکتر داده رعایت کنی دو روزه خوب میشی

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
دکترم چراهیچی نمیگه پس؟؟؟😰

به همون دلیلی که من وزن نگرفتمو دکترم هیچی نمیگه😁

تو کل بارداری ۸ کیلو تا ۱۰ کیلو باید اضافه کرد من از اینور افتادم تو از اون ور

تست گلوکز دادی؟ قندت اوکیه؟

2706