2726
نه انقباض حتما با درد نیست عزیزم من اصلا درد ندارم فقط با ان اس دی فهمیدن که انقباض دارم اونم کل شکم ...

عهههه اگه با دردنیست منم دارم ۳_۴ روز یه دفعه 

البته من شیاف میزارم هر شب چون ریسک زایمان زودرس دارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انقباض همراه با درده. کل کمر و شکم سفت میشه و چند ثانیه طول میکشه.سفتی یک طرفه خوده بچست ک خودشو گلو ...

اهان مرسی 

نه خدارو شکر میره همش سمت چپ یهو میبینم شکم کج شد😐صحنه خوف اوریه😐

بعد میمالم بهترمیشه

اگه مشکل خونرسانی داری راهش فقط آب فراوون و خوابیدن به چپه.  مولتی رو هم حتی بری بهداشت بهت می ...

آره میخورم آب بهم آسپرینم داده سونوگرافی یک ماهم مولتی از بهداشت راستش گرفتم ولی رفتم دکترم وزنم کرد دعوام کرد گفت تو یک ماه 2 کیلو اضافه کردی رژیم 

😐😐😐😐

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
2728
عهههه اگه با دردنیست منم دارم ۳_۴ روز یه دفعه  البته من شیاف میزارم هر شب چون ریسک زایمان زودر ...

منم شیاف میزارم که دیگه انقباض ندارم

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
نه انقباض حتما با درد نیست عزیزم من اصلا درد ندارم فقط با ان اس دی فهمیدن که انقباض دارم اونم کل شکم ...

اره منم اخرا همش شکمم سفت میشد مادرم میگفت بچه هست خودشو گوله میکنه

ولی چند هفته بعد ماما گفت انقباضه

که دقیقا موقع زایمان همون سفت شدنه شدت پیدا میکنه و و فاصله بینش کم میشه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
اره منم اخرا همش شکمم سفت میشد مادرم میگفت بچه هست خودشو گوله میکنه ولی چند هفته بعد ماما گفت انقبا ...

دقیقا به اصطلاح میگن ریتم پیدا کرده

خوشبحالت من ۵۴بودم هفته۲۶رفتم دیدم۶۷ ام🙈الانم جندروزدیگه نوبتمه نمیدونم چقددیگه اضافه کردم

منم پنجاه و چهار بودم شده بودم هفتادو پنج

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

من

سرمایی خوردمممم تاریخی

گلوم بشدددددت چرک‌ کرده 

لوزمم التهاب داره ببین چی شده که خودم فهمیدم!!!

دهنمون حتی نمیتونم ببندم چه برسه آب دهنمو قورت بدم

همسر هم که شش تا پادشاه خوابه افتادم گوشه مبل از درد

من سرمایی خوردمممم تاریخی گلوم بشدددددت چرک‌ کرده  لوزمم التهاب داره ببین چی شده که خودم فهم ...

چهار تخمه دم کن بخور روی چندتا لیوان

ابلیمو وعسل روزی چند تا لیوان سوپ پر پیازم خیلی خوبه

اره منم اخرا همش شکمم سفت میشد مادرم میگفت بچه هست خودشو گوله میکنه ولی چند هفته بعد ماما گفت انقبا ...

من کلا بارداری خیلی سختی داشتم از اولش مخصوصا که پارسال سه بار سقط کردم از اول بارداریم صدتا بلا سرم اومد اوایل درد وحشتناک داشتم بعدش هماتوم داشتم بعدش انقباض داشتم خدا بخیر بگذرونه کلا تازه از استراحت مطلقم دراومدم

2706