2726
عزیزم  nsdچطوره؟ به دکتر بگم برام بنویسه ۴ماهمه چندروز یبار سفت میشه مثل سنگ یه طرف

یه طرفش اشکال نداره nsdنوار قلبیه جنین که یک مهره ی گرد زیر یک کمربند که انقباضاتو میشمره 

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که هیچی🤣 اما چندنفر گفتن دوماهه اخر خیلی اضافه میشه هم مادر هم بچه

آهان شما هنوز فکر کنم ماه 7 یا 6 هستید نه

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
2728
نرفتم دیگه سونو ولی تا الان 7 کیلو اضافه کردم خودم از هفته ی 30 که 1400 بود خودم یک کیلو نیم اضافه ک ...

فکر‌کردم گفتی الانم رفتی سونو. 

کم بوده ولی نه خیلی کم.‌

سعی کن کلا به سمت چپت بخوابی. آب فراووون بخور. قرص پریناتالتم هر روز بخور. شیرم فراوون. شیره ی انگور یا سه شیره هم بگیر قاطی شیر گرم کن بده بالا یهو. 

بهت قول میدم وزنش نرمال بشه.تخم مرغ آب پز هم بخور.

عزیزم  nsdچطوره؟ به دکتر بگم برام بنویسه ۴ماهمه چندروز یبار سفت میشه مثل سنگ یه طرف

انقباض همراه با درده. کل کمر و شکم سفت میشه و چند ثانیه طول میکشه.سفتی یک طرفه خوده بچست ک خودشو گلوله میکنه تا کم کم رحمت جا باز کنه.

فکر‌کردم گفتی الانم رفتی سونو.  کم بوده ولی نه خیلی کم.‌ سعی کن کلا به سمت چپت بخوابی. آب ...

عزیزم مشکلم همینه دیگه دکترم به هیچ مریضیش مولتی ویتامین نمیده خیر سرش وگرنه میوه و مغزو پروتئینمو میخورم منتها من چون نارسایی رگای رحمی دارم باید یه چیزی بهم میداد که وزن بچه م بره بالا که نداده

انقباض همراه با درده. کل کمر و شکم سفت میشه و چند ثانیه طول میکشه.سفتی یک طرفه خوده بچست ک خودشو گلو ...

نه انقباض حتما با درد نیست عزیزم من اصلا درد ندارم فقط با ان اس دی فهمیدن که انقباض دارم اونم کل شکمم سفت میشد یکطرفه سفت شدن به قول شما طبیعیع

عزیزم مشکلم همینه دیگه دکترم به هیچ مریضیش مولتی ویتامین نمیده خیر سرش وگرنه میوه و مغزو پروتئینمو م ...

اگه مشکل خونرسانی داری راهش فقط آب فراوون و خوابیدن به چپه. 

مولتی رو هم حتی بری بهداشت بهت میده

یه نسخه پیش دکتر دیگه برو  اهن کا داده؟؟

همسرم نمیزاره دکترمو خواهر شوهرم معرفی کرده الان حکم پیامبر داره برای شوهرم البته انقدر شلوغ مطبشو معروفه شوهرم بیشتر میگه اگه بد بود مردم نمیومدم صف بکشن پشت در‌ تا 12 شب

2706