2410
2553
با چی میدوشی؟ بعد با شیشه میدی بخوره؟

باشیر دوش معمولی

اره میریزم تو شیشه شیر میدم بخوره.اوایل شیرم کم بود ولی الان خداروشکر خوب شده مثلا الان براش دوشیدم پنجاه سی سی شده

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترا سلامت مهمه براشون چون میدونن وزن بعده تولد اکی میشه و فقط زایمانو سخت میکنه

والا دکترمن گفت باید بری کارشناس تغذیه چرا اضاف نکردی😐😐اشتهام ندارم🙄

دکتر من حساسه یعنی

2456
خیلی زوده نگران نباش احتمال اینا خیییلی کمه

مطمئنی ؟ خدا کنه سالم بیاد بغلم ، خدا خودش همه ی نی نی هارو حفظ کنه ، والا از ترسم فعلن به پدرشوهر مادرشوهرم نگفتم میگم بزار برم سونو قلب بعد میگم

خانما جواب بدید دیگه من خیلی میترسم الان ببخشید ببخشیدنزدیکی داشتم بعد چندین وقت دخترم یکساعته کوچکترین تکونی نخورده خیلی میترسمو حس عذاب وجدان دارم که چرا همچین غلطی چردم

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
2714
باشیر دوش معمولی اره میریزم تو شیشه شیر میدم بخوره.اوایل شیرم کم بود ولی الان خداروشکر خوب شده مثلا ...

بعد شیرات میریزه توی اون گردالی تهه شیردوش؟ مهم نیس؟ یجا دیدم نوشته بریزه اوون توو کثیف میشه ندین. اخه منم شیردوش دستی خریدم برقی خیلی گرون بود

اطرافیان من همه از آپتامیل راضی ترن

اره منم اپتامیل میدم

اپتامیل ی خوبی که داره نی نی خوب وزن میگیره چون چربیش زیاده.و مدت بیشتری هم سیر نگهش میداره فقط بدیش اینه که یبوست میاره برای نی نی یکم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
فکرات عادیه😅 منم داشتم تا دلت بخواد

خواهرم میگه تو کلن همش دنبال داستانی ، یه مدت با اقدامت داستان داشتی ، بعد با بی بی چک بعدم با آزمایش حالا هم یه درگیریه دیگه برا خودت درست کردی 😂😂😂

مطمئنی ؟ خدا کنه سالم بیاد بغلم ، خدا خودش همه ی نی نی هارو حفظ کنه ، والا از ترسم فعلن به پدرشوهر م ...

اره حداقل بذار۷هفتت بشه مطمئن شی بعدبگو

البته تو۶هفته من رفتم قلبش تشکیل شده بود

۲میلی متر بود😐

بعد شیرات میریزه توی اون گردالی تهه شیردوش؟ مهم نیس؟ یجا دیدم نوشته بریزه اوون توو کثیف میشه ندین. ا ...

نه میریزه تو اون مثلثیه یکم جمع شد میریزم تو شیشه و دوباره میدوشم

اره نباید بزاری به حدی بشه که بریزه تو اون دایره اگرم ریخت اونو بریز دور

2706