2726
من یکهفته از تخمک گذاری و نزدیکیم میگذره بیبی زدم امسب منفی بود یعنی الان نشون میده؟😔

دوازده روز باید بگذره

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالت تهوع دارم معدمم بهم ريخته نميدونم چيكار كنم

عرق نعنا بخور اگرداری خیلی کمک میکنه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2728
نه عزیزم خیلی زوده بزار روز موعدت بزن ایشالا که زودی دو تا خط میشه

انشالله مثبت شه برام دعا کن🙏🏻😔

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
آره عزیزم..انشالله هفته ی دیگه زایمانمه..دعا کن واسمم❤️ و انشالله شماهم این هفته های آخر و به خوبی ...

سزارین؟یا طبیعی؟

2706