2726
عنوان

ی راهنمایی ونظر خواهی میخام ازتون دوستان درمورد زندگیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 31 پست
اوه بستگی داره چقد حساس باشی رواین موضوع من ک خودم حتا رو ی سری شوخیا حساسم دوست ندارم جلوهرکسی باها ...

اخه بامن تنها این نیس هرکسی میتونه عصبیش کنه مثلا مرتب باخانوادش دعوا داره و فحش ناموسی میده مامان باباشو عصبانیت بدی داره یا مثلا اگه من سکوت کنم توخیابون یکی مثلا بره رواعصابش دعوا ممکن کن ممکن نکنه درکل  پرخاشگریش فقط بامن نیس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هر ماه یه دعوا بده؟ خخخخخ ما هر هفته ۱ دعوا داریم

خیلی زیاده بنظرم چطور طاقت میاری

ما اون یکی دوتا دعوامونم مربوط به رفتن چند روزه به خونه مامانش و یا اومدن چند روزه اونا میشه که من طاقتم تموم میشه واقعا کشش ندارم برای این مورد 

اخه تاکی باهاش جایی نری راهکار یا دنبال راه حلی نیستی؟

٤ ساله با هم كاري نداريم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
اخه بامن تنها این نیس هرکسی میتونه عصبیش کنه مثلا مرتب باخانوادش دعوا داره و فحش ناموسی میده مامان ب ...

باهم زندگی میکنید یاتواشنای هستید؟؟

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

عصبانیت یک نوع رفتاره که طرف خودش انتخاب میکنه انجام بده

من با ادمی که با داشتن توانایی جلوی این کار زشتش رو نمیگیره کنار نمیام

همین ادم اگه بدونه جلوی پلیس این کارو بکنه زندانی بشه عمرا بکنه این کارو

من ب طور میانگین گفتم ماهی بیشتر ۱بار میشه ولی کمتر نه 

ادامه دادن با همچین موجودی اشتباه محضه مگه ادم چقدر عمر میکنه که بهترین سالهای عمرش به پای آدمی که این برخود رو داره هدر بده

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

عزیزم جدی فکر کن با خانواده ات درمون بدار مشکل رو 

مشکل کمی نیست 

بعدا که برید زیر یک سقف تازه خیلی چیزای دیگه رو ممکنه تجربه کنی با مشاور صحبت کن برای تصمیم گیری 

فقط اینم بگم ادم عصبانی و پرخاشگر ندیدم زیاد تغییر کنه فقط دیدم مدل بروز رفتار ناهنجارش تغییر کرده 

2706