2703
2553

اگه شما شوهرتون   فقط موقعی که خوبه مهربون و شادبود و درکل معمولی بود و ایرادش این بود تقریبا عصبانیت خیلی بدی داشت و چیز وفق مرادش نبود بصورتی که توخیابون  ماهی ی بار جلوهمه دادمیکشید سرت و براش مهم نیس توخونه ای چه توخیابون  اما ماهی ی بار اینجور بود ۲۹روز مثلا معمولی ولی اون یک روز حتما یا بازنش یا با دوستش یا به خانودش دادش میزد براشم مهم نبود توخیابون یا خونس فحشم میداد

چی میکردید؟  چ تصمیمی میگرفتید؟

طرفتونم خیلی دوس داشتید ولی آزار دهنده بود دیگ این حرکاتش (مشاور و روانپزشکم تاثیرنداشت)

ولی خداوکیلی ج بدید و واقعا....

فراررررررررر

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مگه قاعدگیه که حتما بایییید ماهی یبار باشه وا مردا جدیدا چه رفتارایی از خودشون بروز میدن 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

اوه بستگی داره چقد حساس باشی رواین موضوع من ک خودم حتا رو ی سری شوخیا حساسم دوست ندارم جلوهرکسی باهام شوخی کنه بی ظرفیت نیستم اما بشترتابشر فرق داره .چ برسه به فحش گاهی تهدید ب جدایی کارسازه . یا وقتی میبینس داره عصبی میشه موضوع روعوض کنید یا تنهاش بزارید ازش بپرس توارامشاتون بگو چیکار کنم تابه اون مرحله نکشه واقعاعذابم میده ودلسردم مسکنه همچین رفتاری فردا روز جلوبچه همچین حرکتی میدونی چ عواقب بدی داره عمرااگه بچه احترامی بزاره وقتی دوباراین حرکت رو از یکی از اعضا خانواده ببینه دیگه وا ویلاست 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2714

ما به طور میانگین سالی دوبار دعوا میکنیم طوری که دلخوریمون چند روزی طول بکشه و بمونه 

بنظرم هرماه یک دعوا یعنی جنگ اعصاب داشتن و زندگی بی ارامش

درباره اینکه چه کار باید کرد پیشنهادی ندارم چون به خودتون بستگی داره 

شوهر منم همينه

به خاطر همين باهاش هيچ جا نميرم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

من که اگه جات بودم ..هیچ جوابش نمیدم اون لحظه ولی تو خونه بهش گوشزد میکنم که حرکتت درست نیست 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2706