1345
1341

اگه شما شوهرتون   فقط موقعی که خوبه مهربون و شادبود و درکل معمولی بود و ایرادش این بود تقریبا عصبانیت خیلی بدی داشت و چیز وفق مرادش نبود بصورتی که توخیابون  ماهی ی بار جلوهمه دادمیکشید سرت و براش مهم نیس توخونه ای چه توخیابون  اما ماهی ی بار اینجور بود ۲۹روز مثلا معمولی ولی اون یک روز حتما یا بازنش یا با دوستش یا به خانودش دادش میزد براشم مهم نبود توخیابون یا خونس فحشم میداد

چی میکردید؟  چ تصمیمی میگرفتید؟

طرفتونم خیلی دوس داشتید ولی آزار دهنده بود دیگ این حرکاتش (مشاور و روانپزشکم تاثیرنداشت)

ولی خداوکیلی ج بدید و واقعا....

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

اوه بستگی داره چقد حساس باشی رواین موضوع من ک خودم حتا رو ی سری شوخیا حساسم دوست ندارم جلوهرکسی باهام شوخی کنه بی ظرفیت نیستم اما بشترتابشر فرق داره .چ برسه به فحش گاهی تهدید ب جدایی کارسازه . یا وقتی میبینس داره عصبی میشه موضوع روعوض کنید یا تنهاش بزارید ازش بپرس توارامشاتون بگو چیکار کنم تابه اون مرحله نکشه واقعاعذابم میده ودلسردم مسکنه همچین رفتاری فردا روز جلوبچه همچین حرکتی میدونی چ عواقب بدی داره عمرااگه بچه احترامی بزاره وقتی دوباراین حرکت رو از یکی از اعضا خانواده ببینه دیگه وا ویلاست 

ما به طور میانگین سالی دوبار دعوا میکنیم طوری که دلخوریمون چند روزی طول بکشه و بمونه 

بنظرم هرماه یک دعوا یعنی جنگ اعصاب داشتن و زندگی بی ارامش

درباره اینکه چه کار باید کرد پیشنهادی ندارم چون به خودتون بستگی داره 

دو درصد از مردم فکر میکنند، سه درصد فکر میکنند که فکر می کنند و ۹۵ درصد باقیمانده حاضرند بمیرند اما فکر نکنند...
1226
اوه بستگی داره چقد حساس باشی رواین موضوع من ک خودم حتا رو ی سری شوخیا حساسم دوست ندارم جلوهرکسی باها ...

اخه بامن تنها این نیس هرکسی میتونه عصبیش کنه مثلا مرتب باخانوادش دعوا داره و فحش ناموسی میده مامان باباشو عصبانیت بدی داره یا مثلا اگه من سکوت کنم توخیابون یکی مثلا بره رواعصابش دعوا ممکن کن ممکن نکنه درکل  پرخاشگریش فقط بامن نیس

هر ماه یه دعوا بده؟ خخخخخ ما هر هفته ۱ دعوا داریم

خیلی زیاده بنظرم چطور طاقت میاری

ما اون یکی دوتا دعوامونم مربوط به رفتن چند روزه به خونه مامانش و یا اومدن چند روزه اونا میشه که من طاقتم تموم میشه واقعا کشش ندارم برای این مورد 

دو درصد از مردم فکر میکنند، سه درصد فکر میکنند که فکر می کنند و ۹۵ درصد باقیمانده حاضرند بمیرند اما فکر نکنند...
1364