2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا بخدا. من الان لال شدم. به بچه ی ۱۱ماهه رحم ندارن من که جای خود دارم

اره دیگه لحنش انقدر بد بود هنوز بعد چند ماه یادم نرفته و نمیره همیشه وقتی دخترم مریض بشه ببرمش آمپول بزنن یاد این میفتم 

2720
هزار لایک نمونه ش تو این سایت یعنی جرات نداره کسی از خوبی شوهرش بگه تیکه پاره ش میکنن ولی از بدبخت ...

دقیقا،یه بار که تازه وارد بودم یه چیزی که زیادم عشقولانه نبودازهمسرم  گفتم عکس اوق فرستاد بی تربیت،اگه میگفتم شوهرم سیاه وکبودم کرده همون آدم قربون صدقم میرفت.اصولایه سری افراد طاقت دیدن خوشبختی دیگرانو ندارن حتی به صورت مجازی.

دخترم،معجزه زندگیمو 
2714
خب عزیزم شما یه تاپیک بزن و از خوبی هاش بگو فکر نکنم کسی چیزی بگه اکثرا میگن عشقتون پایدار اما وقتی ...

منم اینو قبول دارم نباید وسط بدبختی دیگران اظهار خوشبختی کنی،واقعا دل طرف میشکنه،اما من یه بار تایپیک  زدم همسری دلش پیتزا میخواد،نمیدونم استیکر اوق براچی فرستاد ازشم پرسیدم جواب نداد.ولی بی فرهنگی خودشو رسوند بی ادب.حالا یا واسه کلمه همسری بود یا پیتزا بود،هرچی که بود اوقش خیلی زشت بود.اینجور آدما تو دنیای واقعی هم آدمای نچسب وحسودی هستن.

دخترم،معجزه زندگیمو