2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دم شوهرت گرم بمونيد براى هم   ولى يه سوال جدى فوبيا خون دارى،از خون پريود هم وحشت دا ...

دقیقااااا. وقتی پریود میشم میدونما. ولی وقتی میبینم قشنگ فشارم میفته.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️وحشتناکه برام خیلی. فوبیای در بسته ام دارم اخه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
2720
من فوبیای خون دارم. خیلی میترسم‌ وقتی میریم ازمایش حتما باید یکی باشه. شوهرم کنارم بود گفت نگاه نکن ...

عقده ای ان ... من دخترم 11 ماهش که بود بردم آمپول بزنن سرما خورده بود قربون صدقه اش میرفتم نازشو میکشیدم پرستار انگار عقده ای بود گفت اوووف چقدر نازشو میکشی خو بچش دیگه صدتا از این آمپولا میزنه طوریش نیس بابا لوسش نکن اه 😐😐😐😐😐داداشمم پیشم بود هردومون هنگ کردیم واقعا اون پرستار چی فکر کرد با خودش این حدفارو زد اصلا به اون چه ربطی داشت من  چقدر  ناز بچمو میکشم و بهش محبت میکنم اخه

خب عزیزم شما یه تاپیک بزن و از خوبی هاش بگو فکر نکنم کسی چیزی بگه اکثرا میگن عشقتون پایدار اما وقتی ...

گلم من ی بار ی سال پیش ی تاپیک زدم و اسکرین چت خودمو وشوهرمو گذاشتم 

فک کنم توشون چیز بامزه ای بود خلاصه فان بود ..یکم قربون صدقه داشت تهش یعنی کاری کردن که سریع قفل کردم و از نی نی یار خواستم بترکونه ...

تجربه شدست عزیزم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
دقیقااااا. وقتی پریود میشم میدونما. ولی وقتی میبینم قشنگ فشارم میفته.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️وحشتناکه برام خی ...

اى واى چه سخت ميشه كارت 😀 اخه منم با ديدن خون دست و پام بى حس ميشه بعضى وقتا توى پريود هم همينطورى ميشم ولى نه هميشه 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
اما دیدی بعضیا چ ناز کشی دارن

باور نکن اونچه رو میبینی. من خودم از همونا. اونام فصشون یچی دیگست.

شوهر من ازوناس که کادو میخره یهویی ۹میلیون. ولی ازار های خودش را نیز دارد. اصلا باور نکنید و غصشو نخورید

2714
خيلي بد زن سرشار از احساسه وقتي بهش بي اعتنايي بشه، از سنگ هم سخت تر ميشه و روحش آزرده ميشه

من که به شخصه ادمی نیستم که جایی بمونم که دوسم ندارن چه برسه به سخت شدن و این حرفا

عقده ای ان ... من دخترم 11 ماهش که بود بردم آمپول بزنن سرما خورده بود قربون صدقه اش میرفتم نازشو میک ...

مردم عقده ای شدن نه کسی بهشون محبت میکنه نه محبت میکنن یکی ام میبینن غیر خودشون حالشون بد میشه

اى واى چه سخت ميشه كارت 😀 اخه منم با ديدن خون دست و پام بى حس ميشه بعضى وقتا توى پريود هم همينطورى ...

مامانم دیگه از دستم عاصی شده. الان که باردارم پدر و مادر و مادرشوهر و همسرم استرس زایمان منو دارن. من دماغ عمل کردم، تا اومدم خونه مادرشوهر و مامانم دق کردن بیچاره ها

باور نکن اونچه رو میبینی. من خودم از همونا. اونام فصشون یچی دیگست. شوهر من ازوناس که کادو میخره یهو ...

دقيقاً هيچ كس نميتونه خوب يا بدِ مطلق باشه نه سفيد نه سياه به نظر من ادما خاكسترى ان 

گلم من ی بار ی سال پیش ی تاپیک زدم و اسکرین چت خودمو وشوهرمو گذاشتم  فک کنم توشون چیز بامزه ای ...

آره خب عزیزم این چیزی که شما میگی حق با شماست و بعضیا یه کم عقده ای هستن اما واقعا ادم باید شرایط گفتن یه سری حرف هارو درک کنه من از اون لحاظ منظورم بود

مامانم دیگه از دستم عاصی شده. الان که باردارم پدر و مادر و مادرشوهر و همسرم استرس زایمان منو دارن. م ...

انشالله به سلامتى زايمان ميكنى،خوب جراتى هم داشتى بينى عمل كردى افرين 

عقده ای ان ... من دخترم 11 ماهش که بود بردم آمپول بزنن سرما خورده بود قربون صدقه اش میرفتم نازشو میک ...

والا بخدا. من الان لال شدم. به بچه ی ۱۱ماهه رحم ندارن من که جای خود دارم

2706