2703
2553

عالى بود

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

من فوبیای خون دارم. خیلی میترسم‌ وقتی میریم ازمایش حتما باید یکی باشه. شوهرم کنارم بود گفت نگاه نکن به سرنگ(چون میبینم میترسم) زنه با عصبانیت گفت اقا لی لی به لالاش نزار 

ما ادم نیستیم ما زن نیستیم اینا همش لوسبازیه!!!باباشون باشه جیک نمیزنن. شوهرم گفت اتفاقا امانته باباشه که اینجور امانت داری میکنم، یهو یکی از لابی اومد تو گفت بیچاره داره گولت میزنه بزا یکسال بگذزه چنان حالتو بگیره تنهایی بیای خون بدی راحت تری!!!!!😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐ینی اولین بار بودا اون ازمایشگاه میرفتم ولی اینقدر تلخی دیرم

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید زنای کمی محبت واقعی دیدن

خب میتونه این باشه 

ولی باید بپذیریم اکثر خانومای ایرانی حسودن🙁تلخه ولی واقعیته

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2720
مردم ما صحنه اعدام رو با لذت بیشتری نگاه میکنن تا صحنه بوسیدن دو تا عاشق  توقعی نیست بد بار او ...

اینکه چطور بار اومدیم زیاد مهم نیست

اینکهچطور موندیم و زندگی کردیم مهمه

کلا تلاشی برای بهبود خودمون نداریم

فقط در حد حرفیم

من فوبیای خون دارم. خیلی میترسم‌ وقتی میریم ازمایش حتما باید یکی باشه. شوهرم کنارم بود گفت نگاه نکن ...

والا بعضیا انقد مرد بد دیدن که من خودم مثله تو بودم واسه آزمایش بارداریم اما الان خودم تنها میرم انقد بهت سختی میدن به همه چیز عادت کنی

هزار لایک نمونه ش تو این سایت یعنی جرات نداره کسی از خوبی شوهرش بگه تیکه پاره ش میکنن ولی از بدبخت ...

خب عزیزم شما یه تاپیک بزن و از خوبی هاش بگو فکر نکنم کسی چیزی بگه اکثرا میگن عشقتون پایدار اما وقتی یه بنده خدایی ناراحته و داره از مشکلش میگه این وسط یه اسکلی میاد میگه خداروشکر شوهر من اصلا اینطوری نیست😕😕 و از چیزای خوبه همسرش میگه که این خیلی هم خوبه ولی اون خانوم واقعا عقلش نمیرسه اونجا جای گفتنش نیست اون بنده خدا هم ناراحت میشه و بیشتر حس بدبختی میکنه

2714
والا بعضیا انقد مرد بد دیدن که من خودم مثله تو بودم واسه آزمایش بارداریم اما الان خودم تنها میرم انق ...

😔😔😔فکر نکنی منم تو بهشتماااا. اون مورد رو گ۴تم. وگرنه هممون یجورایی از درون قصه ی خودمونو داریم

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
هزار لایک نمونه ش تو این سایت یعنی جرات نداره کسی از خوبی شوهرش بگه تیکه پاره ش میکنن ولی از بدبخت ...

دقیقا،من تقریبا یک ماهه ک میام شرکت میکنم تو تاپیکا یبار از خوبی شوهرم تو ی کامنت گفتم دنیای کامنت واسم اومد ک برو بساط پز دادنتو تو تاپیک خودت راه بندازو دوباره شروع شد و ....کلی دری وری،الان دیگه وقتی میخام از شوهرم خوبی بگم از ترس پاک میکنم میگم ولش کن دوباره بهم حمله میکنن

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
ای بابا چه بد

خيلي بد

زن سرشار از احساسه

وقتي بهش بي اعتنايي بشه، از سنگ هم سخت تر ميشه و روحش آزرده ميشه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
من فوبیای خون دارم. خیلی میترسم‌ وقتی میریم ازمایش حتما باید یکی باشه. شوهرم کنارم بود گفت نگاه نکن ...

دم شوهرت گرم بمونيد براى هم  

ولى يه سوال جدى فوبيا خون دارى،از خون پريود هم وحشت دارى ؟ 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2706