1345
1341
اى واى چه سخت ميشه كارت 😀 اخه منم با ديدن خون دست و پام بى حس ميشه بعضى وقتا توى پريود هم همينطورى ...

مامانم دیگه از دستم عاصی شده. الان که باردارم پدر و مادر و مادرشوهر و همسرم استرس زایمان منو دارن. من دماغ عمل کردم، تا اومدم خونه مادرشوهر و مامانم دق کردن بیچاره ها

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
باور نکن اونچه رو میبینی. من خودم از همونا. اونام فصشون یچی دیگست. شوهر من ازوناس که کادو میخره یهو ...

دقيقاً هيچ كس نميتونه خوب يا بدِ مطلق باشه نه سفيد نه سياه به نظر من ادما خاكسترى ان 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
گلم من ی بار ی سال پیش ی تاپیک زدم و اسکرین چت خودمو وشوهرمو گذاشتم  فک کنم توشون چیز بامزه ای ...

آره خب عزیزم این چیزی که شما میگی حق با شماست و بعضیا یه کم عقده ای هستن اما واقعا ادم باید شرایط گفتن یه سری حرف هارو درک کنه من از اون لحاظ منظورم بود

اعتقادات هر کسی مثل مسواکه خواهشا به زور تو حلق بقیه نکنین!

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

مامانم دیگه از دستم عاصی شده. الان که باردارم پدر و مادر و مادرشوهر و همسرم استرس زایمان منو دارن. م ...

انشالله به سلامتى زايمان ميكنى،خوب جراتى هم داشتى بينى عمل كردى افرين 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
عقده ای ان ... من دخترم 11 ماهش که بود بردم آمپول بزنن سرما خورده بود قربون صدقه اش میرفتم نازشو میک ...

والا بخدا. من الان لال شدم. به بچه ی ۱۱ماهه رحم ندارن من که جای خود دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
1350
مردم عقده ای شدن نه کسی بهشون محبت میکنه نه محبت میکنن یکی ام میبینن غیر خودشون حالشون بد میشه

اره والا حتی چش دیدن محبت کردن به بچه 11 ماهه رو هم ندارن 😐

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤
والا بخدا. من الان لال شدم. به بچه ی ۱۱ماهه رحم ندارن من که جای خود دارم

اره دیگه لحنش انقدر بد بود هنوز بعد چند ماه یادم نرفته و نمیره همیشه وقتی دخترم مریض بشه ببرمش آمپول بزنن یاد این میفتم 

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤
ایشالا هیچ وقت مریض نشه

مرسی عزیزم 😍انشالله همه مون همیشه سالم باشیم❤❤❤❤

اره دیگه لحنش انقدر بد بود هنوز بعد چند ماه یادم نرفته و نمیره همیشه وقتی دخترم مریض بشه ببرمش آمپول ...

الهی همیشه تنش سلامت باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
الهی همیشه تنش سلامت باشه

ممنونم عزیزم❤❤❤

هزار لایک نمونه ش تو این سایت یعنی جرات نداره کسی از خوبی شوهرش بگه تیکه پاره ش میکنن ولی از بدبخت ...

دقیقا،یه بار که تازه وارد بودم یه چیزی که زیادم عشقولانه نبودازهمسرم  گفتم عکس اوق فرستاد بی تربیت،اگه میگفتم شوهرم سیاه وکبودم کرده همون آدم قربون صدقم میرفت.اصولایه سری افراد طاقت دیدن خوشبختی دیگرانو ندارن حتی به صورت مجازی.

خب عزیزم شما یه تاپیک بزن و از خوبی هاش بگو فکر نکنم کسی چیزی بگه اکثرا میگن عشقتون پایدار اما وقتی ...

منم اینو قبول دارم نباید وسط بدبختی دیگران اظهار خوشبختی کنی،واقعا دل طرف میشکنه،اما من یه بار تایپیک  زدم همسری دلش پیتزا میخواد،نمیدونم استیکر اوق براچی فرستاد ازشم پرسیدم جواب نداد.ولی بی فرهنگی خودشو رسوند بی ادب.حالا یا واسه کلمه همسری بود یا پیتزا بود،هرچی که بود اوقش خیلی زشت بود.اینجور آدما تو دنیای واقعی هم آدمای نچسب وحسودی هستن.