1345
1363

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

هزار لایک

نمونه ش تو این سایت

یعنی جرات نداره کسی از خوبی شوهرش بگه تیکه پاره ش میکنن ولی از بدبختی که میگه محبوب دلها میشه😐

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1226

من فوبیای خون دارم. خیلی میترسم‌ وقتی میریم ازمایش حتما باید یکی باشه. شوهرم کنارم بود گفت نگاه نکن به سرنگ(چون میبینم میترسم) زنه با عصبانیت گفت اقا لی لی به لالاش نزار 

ما ادم نیستیم ما زن نیستیم اینا همش لوسبازیه!!!باباشون باشه جیک نمیزنن. شوهرم گفت اتفاقا امانته باباشه که اینجور امانت داری میکنم، یهو یکی از لابی اومد تو گفت بیچاره داره گولت میزنه بزا یکسال بگذزه چنان حالتو بگیره تنهایی بیای خون بدی راحت تری!!!!!😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐ینی اولین بار بودا اون ازمایشگاه میرفتم ولی اینقدر تلخی دیرم

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
شاید زنای کمی محبت واقعی دیدن

خب میتونه این باشه 

ولی باید بپذیریم اکثر خانومای ایرانی حسودن🙁تلخه ولی واقعیته

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
مردم ما صحنه اعدام رو با لذت بیشتری نگاه میکنن تا صحنه بوسیدن دو تا عاشق  توقعی نیست بد بار او ...

اینکه چطور بار اومدیم زیاد مهم نیست

اینکهچطور موندیم و زندگی کردیم مهمه

کلا تلاشی برای بهبود خودمون نداریم

فقط در حد حرفیم

1364