2726

منظورم اينه صرفه اينكه بچه تشنج كرده و دكتر لوبل داده خب پس دكترهاي ديگه هم برو.يعني نارسايي در نوار نيست پس دكترهاي ديگع هم برو.كه شايد اصلا تشنج ناشي از همون تب باشه.پيشنهاد من اينه ابتدا پيش بيدار مغز برو جريان رو تشريح كن و بگو حالا موندم چه كنم.دكتر بيمارستان لاله هست و مطبش توي ميدون يوسف آباده.مملو از تجربه هست.ببين چي ميگه.هر دكتري معرفي كرد پيش اون هم برو.ديگه چه ميشه كرد.همه نظرات رو بايد بشنوي .انشاالله خدا بهترين رو جلوي پات بذاره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم اينه صرفه اينكه بچه تشنج كرده و دكتر لوبل داده خب پس دكترهاي ديگه هم برو.يعني نارسايي در نوار ...

مرسی اره الان سرچ میکنم ادرسو

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
2728
بله  سرگیجه .افسردگی.تمایلات خودکشی.سردرد.استفراغ.خواب الودگی.ضعف.عفونت.بی تفاوتی و....

اخه بچه من هنوز نمیتونه بگه چیه و حالش بده من چیکار کنم خدایااااا به دادم برس😥😥😥

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
در مورد عوارض هم بگم اينا همه احتمال هست.طول ١٥ سال مصرف من كه بالاترين دوز رو داشتم هييييييييبچ عوا ...

میترسم خیلی میترسم فقط به خدا التماس میکنم بتونم بهترین تصمیم رو بگیرم

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
اخه بچه من هنوز نمیتونه بگه چیه و حالش بده من چیکار کنم خدایااااا به دادم برس😥😥😥

عزيزم اصلا نترس.توكلت بخدا.حالا يه چيزي ميگن براي عوارض.انشاالله بچه هم زود خوب شه.اونقدر بيماريهاي بد هست كه بايد شكر بگي فقط.بخدااا.بازم شكر پروردگار.ديگه تشنج و انواع صرع چيزي نيست كه بچت زندگيش لنگ بمونه.شايد دوره قديم بود بچه زندگيش بهم ميريخت اما شكر خدا اونقد الان اين چيزها شناخته شدن كه هم خوب كنترل ميشن و گاهي اصلا درمان كامل.و بيمار با رعايت ميتونه زندگي معمولي داشته باشه.دلت قرص باشه عزيزم.توكلت بخدا

عزيزم اصلا نترس.توكلت بخدا.حالا يه چيزي ميگن براي عوارض.انشاالله بچه هم زود خوب شه.اونقدر بيماريهاي ...

امیدوارم خدا به پاکی بچم بهم نگاه کنه

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
میترسم خیلی میترسم فقط به خدا التماس میکنم بتونم بهترین تصمیم رو بگیرم

انشاالله خودش بهترين رو جلوي پات بذاره.دكتر بيدارمغز رو فراموش نكن.اول خودت سعي كن به آرامش برسي كه به بچع هم منتقل كني.عزيزم حالت رو ميفههم.انشاالله دلت قرص ميشه

2706