2737
2734
اخه میترسم از عوارض و اینکه اصلا دکتری که بردم قابل اعتماد هست یا نه

كجا هستين؟ تهران هستيد؟ اگه تهران هستين دكتر حسين كلاني و محمد حسين حريرچيان رو معرفي ميكنم.از تشخيصشون مطمئن باش.من با اين قرص باردار هم شدم و بارداري موفقي داشتم.براي من كه هيچ عوارضي نداشت.و اينكه ميگن نوار مغز خب ابزارشون همين هست.دكتر ديگه ببر همين نوارها رو نشون بده.البته بعضيها فقط مال خودشون رو قبول دارن.ولي اگه دلت قرص نيست و به دكترش اطمينان نداري چه ميشه كرد خب مجبوري بازم نوار بگيرن.اينم بگم اصلا امكان داره بچه چند نوع قرص عوض كنه تا بحالت پايدار برسه كه مشكلي نداشته باشه.ايشالا بچتون با همين يه نسخه درمون بشه ولي اين حالت هم هست كه شايد عوض كنه و عوارض هم پيش بياد كما اينكه من خودم مدلهاي مختلف عوض كردم تا اين لوبل برام موفقيت داشت.عزيزم مهم نتيجه درمان هست حالا طول درمان بالا پايين داره ديگه. توكلت بخدا و خودت رو آماده كن.انشاالله آخرش خوشه

ان شاء الله ک هیچی نیس گلم درد رو خودش میده درمون رو هم خودش فقط به خودش پناه ببر ک راع درست رو نشون ...

بردم پیش محولاتی

اسم اون دکتر چیه

متخصص کودکانه

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
كجا هستين؟ تهران هستيد؟ اگه تهران هستين دكتر حسين كلاني و محمد حسين حريرچيان رو معرفي ميكنم.از تشخيص ...

مرسی ازت

میدونی مشکل من اینه که نمیدونم بچم قبل تشنج هم داشت چون خواب بودم یا بعدش تب کرده اگه از قبل تشنج تب داشته نباید دارو بخوره و این دکتر با احتمال اینکه قبلش تب نداشته و بعد تشنج تب کرده دارو داد

اخه من چطور بر حسب احتمال دارو بدم😥😥

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
2738
مرسی ازت میدونی مشکل من اینه که نمیدونم بچم قبل تشنج هم داشت چون خواب بودم یا بعدش تب کرده اگه از ق ...

ببين اون نوار مغز كليت مغز رو تشريح ميكنه.اگر مغز دچار نارسايي باشه اصلا كاري به هيچ اتفاقي نداره.و اون نارسايي رو نشون ميده.اگر توي نوارش نارسايي نشون نداده و با اين وجود دكتر لوبل ذاده خب پس قرص نده و جاي ديگه برو . ببين من بچم رو پيش دكتر بيدار مغز هم ميبرم.دكتر اطفال هست تشخيص درجه ١ داره.البته مغز نيست ها .دكتر اطفال هست.توي اين زمينه با اون هم مشورتي داشته باشي خوبه.كه اونم تاثيرات تب رو بپرسه و انر به نتيجه رسيد كه كار مغز اصلا خودش هم بهترين دكترها رو معرفي ميكنه.

2706