1345
1363
عنوان

قرص لوبل کسی به بچش داده راهنمایی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 60 پست
مرسی ازت میدونی مشکل من اینه که نمیدونم بچم قبل تشنج هم داشت چون خواب بودم یا بعدش تب کرده اگه از ق ...

ببين اون نوار مغز كليت مغز رو تشريح ميكنه.اگر مغز دچار نارسايي باشه اصلا كاري به هيچ اتفاقي نداره.و اون نارسايي رو نشون ميده.اگر توي نوارش نارسايي نشون نداده و با اين وجود دكتر لوبل ذاده خب پس قرص نده و جاي ديگه برو . ببين من بچم رو پيش دكتر بيدار مغز هم ميبرم.دكتر اطفال هست تشخيص درجه ١ داره.البته مغز نيست ها .دكتر اطفال هست.توي اين زمينه با اون هم مشورتي داشته باشي خوبه.كه اونم تاثيرات تب رو بپرسه و انر به نتيجه رسيد كه كار مغز اصلا خودش هم بهترين دكترها رو معرفي ميكنه.

اره دیگه اصلا بدنم داره میلرزه نمیدونم چیکار کنم

من خودم بودم میبردم پیش یه دکتر دیگه شر یه بار شیون یه بار

❤️کوردم❤️وک هه لوی به رزه فری به رزه مژی چون بژی شه رته نه وک چنده بژی
ببين اون نوار مغز كليت مغز رو تشريح ميكنه.اگر مغز دچار نارسايي باشه اصلا كاري به هيچ اتفاقي نداره.و ...

دکتر بیدار  گفتی؟

خدایا ازت هزاران بار ممنونم بابت فرشته هايي كه بهم دادي خودت برام حفظشون كن فقط تو ميتوني و بس

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

من خودم بودم میبردم پیش یه دکتر دیگه شر یه بار شیون یه بار

باید همینکارو کنم

خدایا ازت هزاران بار ممنونم بابت فرشته هايي كه بهم دادي خودت برام حفظشون كن فقط تو ميتوني و بس
1350
اره همینکار رو بکن ان شاء الله که هیچی نیس 

ممنون برام دعا کن ده شب از کابوس چهره دخترم نمی خوابم 😥

منظورم اينه صرفه اينكه بچه تشنج كرده و دكتر لوبل داده خب پس دكترهاي ديگه هم برو.يعني نارسايي در نوار نيست پس دكترهاي ديگع هم برو.كه شايد اصلا تشنج ناشي از همون تب باشه.پيشنهاد من اينه ابتدا پيش بيدار مغز برو جريان رو تشريح كن و بگو حالا موندم چه كنم.دكتر بيمارستان لاله هست و مطبش توي ميدون يوسف آباده.مملو از تجربه هست.ببين چي ميگه.هر دكتري معرفي كرد پيش اون هم برو.ديگه چه ميشه كرد.همه نظرات رو بايد بشنوي .انشاالله خدا بهترين رو جلوي پات بذاره.

منظورم اينه صرفه اينكه بچه تشنج كرده و دكتر لوبل داده خب پس دكترهاي ديگه هم برو.يعني نارسايي در نوار ...

مرسی اره الان سرچ میکنم ادرسو

دكتر بيدارمغز.حدود ٨٠ سال داره.ولي سر حال ها .مطبش شلوغ.مملو از تجربه هست.يعني اونقد بچه ديده كه برا ...

مرسی از راهنماییت

ممنون برام دعا کن ده شب از کابوس چهره دخترم نمی خوابم 😥

دعای بنده خوب خدا باشه عزیزم قابلش نیستم 

ان شاء الله که چیزی نیس توکل به خدا کن خودش جواب میده

❤️کوردم❤️وک هه لوی به رزه فری به رزه مژی چون بژی شه رته نه وک چنده بژی
بله  سرگیجه .افسردگی.تمایلات خودکشی.سردرد.استفراغ.خواب الودگی.ضعف.عفونت.بی تفاوتی و....

اخه بچه من هنوز نمیتونه بگه چیه و حالش بده من چیکار کنم خدایااااا به دادم برس😥😥😥

1226
در مورد عوارض هم بگم اينا همه احتمال هست.طول ١٥ سال مصرف من كه بالاترين دوز رو داشتم هييييييييبچ عوا ...

میترسم خیلی میترسم فقط به خدا التماس میکنم بتونم بهترین تصمیم رو بگیرم

اخه بچه من هنوز نمیتونه بگه چیه و حالش بده من چیکار کنم خدایااااا به دادم برس😥😥😥

عزيزم اصلا نترس.توكلت بخدا.حالا يه چيزي ميگن براي عوارض.انشاالله بچه هم زود خوب شه.اونقدر بيماريهاي بد هست كه بايد شكر بگي فقط.بخدااا.بازم شكر پروردگار.ديگه تشنج و انواع صرع چيزي نيست كه بچت زندگيش لنگ بمونه.شايد دوره قديم بود بچه زندگيش بهم ميريخت اما شكر خدا اونقد الان اين چيزها شناخته شدن كه هم خوب كنترل ميشن و گاهي اصلا درمان كامل.و بيمار با رعايت ميتونه زندگي معمولي داشته باشه.دلت قرص باشه عزيزم.توكلت بخدا

عزيزم اصلا نترس.توكلت بخدا.حالا يه چيزي ميگن براي عوارض.انشاالله بچه هم زود خوب شه.اونقدر بيماريهاي ...

امیدوارم خدا به پاکی بچم بهم نگاه کنه

میترسم خیلی میترسم فقط به خدا التماس میکنم بتونم بهترین تصمیم رو بگیرم

انشاالله خودش بهترين رو جلوي پات بذاره.دكتر بيدارمغز رو فراموش نكن.اول خودت سعي كن به آرامش برسي كه به بچع هم منتقل كني.عزيزم حالت رو ميفههم.انشاالله دلت قرص ميشه

انشاالله خودش بهترين رو جلوي پات بذاره.دكتر بيدارمغز رو فراموش نكن.اول خودت سعي كن به آرامش برسي كه ...

مرسی از لطفت

1364