2733
2734
عنوان

یه مدته خوابای خیلی بد میبینم الان از ترس نمیتونم بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 42 پست
بابا3سال دوست بودیم بخدا دهنم صرویس شد تا به اینجا رسیدم تو شرایطی که شوهرم ب مادرشم شک داشت وارد زن ...

با حرفاي خونواده اون كاري ندارم

اما اگه واقعا همسرت مسوول خرج و زندگي خونوادشه خب خوبه اگه بتونه اما ب شرط اينكه وابسته همديگه نباشن ك بعداز ١ماه عشق و عاشقي أز سرت ميپره ب حرفايي ك خونواده خودت ميگن با ددقت گوش كن تو مو ميبيني و پدرو مادرت پيچش مو 

با حرفاي خونواده اون كاري ندارم اما اگه واقعا همسرت مسوول خرج و زندگي خونوادشه خب خوبه اگه بتونه ام ...

میدونی از وقتی دوستیمون جدی شد داره تلاش میکنه ک زندگی خوبی داشته باشیم میدونم از پسش بر میاد...اصن فکر کن انتخوابم اشتباهه من3سال عمرمو گذاشتم منو مهدی عاشق همیم ترجیح میدم ازدواج کنم و زبونم لال طلاق بگیرم تا اینکه یه عمر حسرتش دیوونم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی از وقتی دوستیمون جدی شد داره تلاش میکنه ک زندگی خوبی داشته باشیم میدونم از پسش بر میاد...اصن ...

خدانكنه اسم ط لا ق و هيجوقت نيار انرژي منفي داره

عشق خيلي قشنگه😍

ميشه بدونم خودت و اقا مهدي چندسالتونه؟

2731

عزیزم بروپیش روانپزشک برای کابوسهات 

ازمن میشنوی شوهرت بددل وشکاکه وهزینه های زندگی خانواده‌ شوتامین میکنه باهاش ازدواج نکن 

عشق مهمه اما.....بازهم انشالله عاشق میشی 

باعقل تصمیم بگیریک عمرعاشقانه زندگی کن

عزیزم بروپیش روانپزشک برای کابوسهات  ازمن میشنوی شوهرت بددل وشکاکه وهزینه های زندگی خانواده‌ ش ...

راستش ب روانشناس اعتماد ندارم

اخه علیعرفان جان خیلیییی دوسش دارم😔

عزیزم احتمالا علایمت فقط کابوس دیدن نیست مثلااسترس بالا کم شدن اشتهاو.....اگرپیش یک روانپزشک حاذق بری بهترمیشی من خودم روانشناسم واقعا درموردیک تعداد افرادداروهای روانپزشکی معجزه میکنه 

شماهم بروپیش روانپزشک چیزی به دست نیاری چیزی ازدست نمیدی 

به کسی هم نگومیری پیش روانپزشک جزپدرومادرت بخصوص به خواستگارت 

انشاءالله که زودتردرمان بشی وزندگیت اونطورکه خداصلاح میدونه برات پیش بره 

2738