2726
عنوان

یه مدته خوابای خیلی بد میبینم الان از ترس نمیتونم بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 42 پست
ميشه بگي بيشتر چه موضوعاتي و ميبيني؟ اگه اذيت ميشي نگو

ببین یا میرم با چند تا جنازه رو به رو میشم

یا میخوان خودمو بکشن یا دارن خودمو اذیت میکنن دیشب خواب دیدم یجایی تو ی کلبه ام بستنم دارن بم***میکنن تو همه خوابام ی اتفاق وحشتناکی میوفته بلا استثنا ی خونی میپاشه درودیوار

ن روح و جن نیس یا جلوم ادم میکشن یا دستوپامو بستن دارن بم***میکنن یا میخوان بکشنم 

اهان الان ديدم اينجا گفتين

فيلم ترسناك نميبيني جسارتا؟😐

از شوخي گذشته  انگاري خيلي تحت فشاري روح و رؤانت ك اين و ميگه

ي كم از دغدغه هات رو بنويس روي كاغذ و پارشون كن بريز دور

روي كاغذ خط خطي كن

ي كم هم رنگ بازي كن ي كاغذ و چندتا مداد رنگي هرچييييي دلت ميخواد بكش اصلا چيزي نكش فقط بذار دستت هرجا ك دلش ميخواد حركت كنه روي كاغذ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان الان ديدم اينجا گفتين فيلم ترسناك نميبيني جسارتا؟😐 از شوخي گذشته  انگاري خيلي تحت فشاري ...

نبابا من جرعت فیلم ترسناک دیدن داشتم غمم چی بود

بابا با نوشتن چی درست میشه دعا کن من روز عروسیمو ببینم دیگ غم ندارم ک😔

ببین یا میرم با چند تا جنازه رو به رو میشم یا میخوان خودمو بکشن یا دارن خودمو اذیت میکنن دیشب خواب ...

دقیقا توهمه ی خوابای منم خون هست.همشونم چیزاییه ک تو واقعیت میتونه اتفاق بیفته.خواب روح و جن بهتره حداقل میدونی تو بیداری اتفاق نمیفته

Ice cream always heals a broken heart🍦
2728
ببین یا میرم با چند تا جنازه رو به رو میشم یا میخوان خودمو بکشن یا دارن خودمو اذیت میکنن دیشب خواب ...

واقعا فيلم ترسناك نميبيني عزيزم؟ اخرين فيلم ترسناكي ك ديدي كي وًچي بوده؟ دغدغه هاي ذهنيت در چ موارديه بيشتر؟ ميتوني اينجا تاپيك بزني و خودت رو خالي كني ي كم اينجا ك كسي كسي و نميشناسه 

دقیقا توهمه ی خوابای منم خون هست.همشونم چیزاییه ک تو واقعیت میتونه اتفاق بیفته.خواب روح و جن بهتره ح ...

ارع بخدا ینی دیشب ک پریدم نمیدونستم خوشحال باشم خوابه نمیدونستم ب ترسم گریه کنم میلرزیدم فقط

واقعا فيلم ترسناك نميبيني عزيزم؟ اخرين فيلم ترسناكي ك ديدي كي وًچي بوده؟ دغدغه هاي ذهنيت در چ مواردي ...

ن بابا نمیبینم اخریش ان بود ک تا1هفته10روز از ترس نامزدم(اون موقع دوست بودیم) تصویری میزنگیدیم طفلک حرف میزد تا من خوابم میبرد قط میکرد میخوابید

الان نامزدیم بد یکم خانواده ها اذیت میکنن برای تاریخ عقدو اینا میترسم ب هم نرسیم

ارع بخدا ینی دیشب ک پریدم نمیدونستم خوشحال باشم خوابه نمیدونستم ب ترسم گریه کنم میلرزیدم فقط

تو نت سرچ کن حرفای دکترهلاکویی و راجع ب کابوس و خواب بدگوش کن.منو ک خیلی کمک کرد

Ice cream always heals a broken heart🍦
نبابا من جرعت فیلم ترسناک دیدن داشتم غمم چی بود بابا با نوشتن چی درست میشه دعا کن من روز عروسیمو بب ...

اااهااان عزززيزم پس دوره استرس زاي قبل از عروسي هستي😍😍😍خب تا ي حدي ك برا همه طبيعيه

شما مثل اينكه خونواده ها سنگ اندازي ميكنن خب مشخصه ك روح و روانت شديدا در عذابه الهي كه درست ميشه و با نامزدت ميرين زير ي سقف ي عمررررر باهم خوشبخت و شاد زندگي ميكنين

اما گلم نوشتن درسته مشكلت رو حل نميكنه اما ذهنت رو باز ميكنه و حداقل بهت خواب راحت ميده توي اين شرايط ب ارامش شديدا نياز داري

اگه دوس داري بگو ك مشكل خونواده ها چيه

اااهااان عزززيزم پس دوره استرس زاي قبل از عروسي هستي😍😍😍خب تا ي حدي ك برا همه طبيعيه شما مثل اينك ...

بابا3سال دوست بودیم بخدا دهنم صرویس شد تا به اینجا رسیدم تو شرایطی که شوهرم ب مادرشم شک داشت وارد زندگیش شدم توی دوره دوستیمون بدون اجازش جایی نمیرفتم کلی دعوا های خیلی سنگین داشتیم یادمه حتی یبار توی کافه روم دست بلند کرد منی ک بابام از گل نازک تر بهم نمیگفت حالا ک بهم اعتماد کرده حالا که جفتمون عاشق همیم حالا که بعد اینهمه بحث و گریه و قهر و دوری داریم ب هم میرسیم بهونه های الکی خانوادها مادر همسرم میگ این تک دختره و پس فردا میکوبن تو سرت و این چیزا مادر من میگ این خانواده رو میچرخونه تو نمیتونی با این هیچکس نمیگه شما همو میخواین

2706