2703
2553

(اول اینکه بجان مادرم عضو جدید نیستم اون یکی منفجر شد)

بچها یه مدته خوابای خیلی بدی میبینم ب حدی که میپرم از خواب حالم خیلی بده و از ترس گریه میکنم

چی کنم ب نظرتون

اصن دلیل اینهمه خوابای وحشتناک چی میتونه باشه

شاید استرس داری یا فکرت خیلی در گیره

یا سودای بدنت زیاد شده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خواب چی میبینی؟؟ من یه مدت خواب روح و جن میدیرم.حتی بعضی وقتا نمیتونستم تشخیص بدم اینی که میبینم خوابه یا واقعیته.. واقعا با ترس میرفتم تو اتاقم و با گریه میخوابیدم.وحشت داشتم بخوابم.. ولی قران گذاشتم بالا سرم و خوب شدم دیگه

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
2714
😔😔😔ینی ا بیخوابی دارم میمیرم

به زندگی من خوش اومدی ! من تازه بیدار میشم جیغ میزنم و‌ خودم یادم نمیاد که جیغ زدم ‌و خودم نمیشنوم اما کابوس هام رو با کیفیت صدا رنگ و جزییات یادم میمونه. تپش قلب هم میگیرم. لامصب خواب های بد از شش سالگی یادمه. مثل فیلم جر به جز 

به زندگی من خوش اومدی ! من تازه بیدار میشم جیغ میزنم و‌ خودم یادم نمیاد که جیغ زدم ‌و خودم نمیشنوم ا ...

اخه ارع بخدا منم با جزعیات یادمه یکی حال منو داره😔❤️

خواب چی میبینی؟؟ من یه مدت خواب روح و جن میدیرم.حتی بعضی وقتا نمیتونستم تشخیص بدم اینی که میبینم خوا ...

ن روح و جن نیس یا جلوم ادم میکشن یا دستوپامو بستن دارن بم***میکنن یا میخوان بکشنم 

2706