1345
1341

(اول اینکه بجان مادرم عضو جدید نیستم اون یکی منفجر شد)

بچها یه مدته خوابای خیلی بدی میبینم ب حدی که میپرم از خواب حالم خیلی بده و از ترس گریه میکنم

چی کنم ب نظرتون

اصن دلیل اینهمه خوابای وحشتناک چی میتونه باشه

شاید استرس داری یا فکرت خیلی در گیره

یا سودای بدنت زیاد شده

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

۴ قل بنداز گردنت

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت🌹🌹میشه یه صلوات مهمونم کنید    هر شاهدی که در نظر آمد به دلبری در دل نیافت راه که آنجا مکان توست

خواب چی میبینی؟؟ من یه مدت خواب روح و جن میدیرم.حتی بعضی وقتا نمیتونستم تشخیص بدم اینی که میبینم خوابه یا واقعیته.. واقعا با ترس میرفتم تو اتاقم و با گریه میخوابیدم.وحشت داشتم بخوابم.. ولی قران گذاشتم بالا سرم و خوب شدم دیگه

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
😔😔😔ینی ا بیخوابی دارم میمیرم

به زندگی من خوش اومدی ! من تازه بیدار میشم جیغ میزنم و‌ خودم یادم نمیاد که جیغ زدم ‌و خودم نمیشنوم اما کابوس هام رو با کیفیت صدا رنگ و جزییات یادم میمونه. تپش قلب هم میگیرم. لامصب خواب های بد از شش سالگی یادمه. مثل فیلم جر به جز 

به زندگی من خوش اومدی ! من تازه بیدار میشم جیغ میزنم و‌ خودم یادم نمیاد که جیغ زدم ‌و خودم نمیشنوم ا ...

اخه ارع بخدا منم با جزعیات یادمه یکی حال منو داره😔❤️

خواب چی میبینی؟؟ من یه مدت خواب روح و جن میدیرم.حتی بعضی وقتا نمیتونستم تشخیص بدم اینی که میبینم خوا ...

ن روح و جن نیس یا جلوم ادم میکشن یا دستوپامو بستن دارن بم***میکنن یا میخوان بکشنم 

1226
ميشه بگي بيشتر چه موضوعاتي و ميبيني؟ اگه اذيت ميشي نگو

ببین یا میرم با چند تا جنازه رو به رو میشم

یا میخوان خودمو بکشن یا دارن خودمو اذیت میکنن دیشب خواب دیدم یجایی تو ی کلبه ام بستنم دارن بم***میکنن تو همه خوابام ی اتفاق وحشتناکی میوفته بلا استثنا ی خونی میپاشه درودیوار

ن روح و جن نیس یا جلوم ادم میکشن یا دستوپامو بستن دارن بم***میکنن یا میخوان بکشنم 

اهان الان ديدم اينجا گفتين

فيلم ترسناك نميبيني جسارتا؟😐

از شوخي گذشته  انگاري خيلي تحت فشاري روح و رؤانت ك اين و ميگه

ي كم از دغدغه هات رو بنويس روي كاغذ و پارشون كن بريز دور

روي كاغذ خط خطي كن

ي كم هم رنگ بازي كن ي كاغذ و چندتا مداد رنگي هرچييييي دلت ميخواد بكش اصلا چيزي نكش فقط بذار دستت هرجا ك دلش ميخواد حركت كنه روي كاغذ

اهان الان ديدم اينجا گفتين فيلم ترسناك نميبيني جسارتا؟😐 از شوخي گذشته  انگاري خيلي تحت فشاري ...

نبابا من جرعت فیلم ترسناک دیدن داشتم غمم چی بود

بابا با نوشتن چی درست میشه دعا کن من روز عروسیمو ببینم دیگ غم ندارم ک😔

ببین یا میرم با چند تا جنازه رو به رو میشم یا میخوان خودمو بکشن یا دارن خودمو اذیت میکنن دیشب خواب ...

دقیقا توهمه ی خوابای منم خون هست.همشونم چیزاییه ک تو واقعیت میتونه اتفاق بیفته.خواب روح و جن بهتره حداقل میدونی تو بیداری اتفاق نمیفته

ببین یا میرم با چند تا جنازه رو به رو میشم یا میخوان خودمو بکشن یا دارن خودمو اذیت میکنن دیشب خواب ...

واقعا فيلم ترسناك نميبيني عزيزم؟ اخرين فيلم ترسناكي ك ديدي كي وًچي بوده؟ دغدغه هاي ذهنيت در چ موارديه بيشتر؟ ميتوني اينجا تاپيك بزني و خودت رو خالي كني ي كم اينجا ك كسي كسي و نميشناسه 

1364