2410
2553
عنوان

همسایمون

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 37 پست
بهترین عروسی گرفت حالا هم داره زندگی میکنه بچه این هرزه با پدر و مادرش بزرگ کیشه بچه اون زن بدون پدر ...

وای به دل زن اولی حتی اگه ازدواجم کنه و خوشبختم بشه فکربچش آرومش نمیزاره😫😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوضی معلوم نیست چه کارا کرده چه زبونی ریخته تا به مقصدش برسه 😤

ءره مرده مغازه داشت. هنوز طلاق نگرفته بود رفتم مغازش این دختره کنارش بود داشتن باهم میحرفیدن

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
بهترین عروسی گرفت حالا هم داره زندگی میکنه بچه این هرزه با پدر و مادرش بزرگ کیشه بچه اون زن بدون پدر ...

ای خدا . ولی خدا جای حقه تاوانشو می دن. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2720
یه زن وشوهر خیلی خوشبخت بودن یه بچم داشتن آقاهه با یه خانم دوست میشه زنش طلاق میگیره میره آقاهه هم ب ...

مرسی گلم ❤️❤️❤️😘😘

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
وای به دل زن اولی حتی اگه ازدواجم کنه و خوشبختم بشه فکربچش آرومش نمیزاره😫😫

ءره خودش زرنگه ولی خب خونه و زندگی داشت طلا خیلی داشت بچش کنارش بود حتلا هیچی نداره مهریه هم نصف و نیمه بهش دادن بیچاره

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
ای خدا . ولی خدا جای حقه تاوانشو می دن. 

فکر نکنم اینجور باشه. مگه نمیگن مرد میتونه چند تازن بگیره لابد با خودشون میگن خواست بمونه ماا حقمون بوده. وگرنه حالا شبا نمیتونست بخوابه

ءره خودش زرنگه ولی خب خونه و زندگی داشت طلا خیلی داشت بچش کنارش بود حتلا هیچی نداره مهریه هم نصف و ن ...

اره دقیقا باید میموند, عشقی ک دیگ نبود اما به عنوان عابر بانک میشد مرده رو حساب کرد ک

2714
اره دقیقا باید میموند, عشقی ک دیگ نبود اما به عنوان عابر بانک میشد مرده رو حساب کرد ک

خیلی سخته ولی حداقل بچش و داشت خونش و داشت اون دوست دختره هم اینقدر راحت زندگیشو نمیکرد بتلاخره زن ها حسودن 

خیلی سخته ولی حداقل بچش و داشت خونش و داشت اون دوست دختره هم اینقدر راحت زندگیشو نمیکرد بتلاخره زن ه ...

عزیز من، اولا شما جای اون زن اولی نیستید که بدونید چه شرایطی داشته و باید چیکار میکرده در ثانی مرد رذلی که به زن و بچه اش رحم نمیکنه، چه جوری میشه باهاش زندگی کرد؟ آیا شما توی زندگی زن اولی بودید؟ مطمئنی تلاششو نکرده؟ حرف زدن راحته، اما ما برامون حتی سخته تصور کنیم که جای طرف باشیم. 

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
عزیز من، اولا شما جای اون زن اولی نیستید که بدونید چه شرایطی داشته و باید چیکار میکرده در ثانی مرد ر ...

ءاره واقعا خیلی سخته

فکر میکنی خوشیشون اینجور میمونه .؟؟؟نه اه دل زن اول میگیردشون .

ما یه فامیلی داشتیم زفت زن گرفت اینقدم عاشقش بود همه میگفتن نه و اون گفت الا و بلا این .خلاصه عروسی و لیلی و مجنون .

تا اینکه یه دختر دانشجو تو اومد توشهر و افتاد تو زندگیشون .کاری کرد کارستون .این زنه حامله بود  اون بی شرف اسم بچش رو انتخاب کرده بود . 

اینو بعد فهمیدیم .

خلاصه بچه اینا نموند و خفه شد تو شکمش .بعد از اون هم دیگه زندگیشونو به گوه کشید اون دوست دختره  .همین مرده هم اصلا خونه نمی امدو اینقد بی محلی کردو خون به جگر این زن اورد با کاراش که رفتو طلاق گرفت .هنوز یه ماه نشده  شوهره رفت و زن گرفتو و چه مراسمیو ..... زنش بار دار شد و همون اسمی که میخواست رو اون بچش که مرد بزاره رو این گذاشت خانومش پیش خودم تو زبونش در اومد که همون موقع هم خودش این اسم رو انتخاب کرده بود .و یهو فهمید چی گفت خودش کپ کرد از حرفی که زد منم پشتش رو نگرفتم .

حالا بیا نگاه زندگیشون یه روز خوش ندارن .منم میگم همش اه دل اون زن اولیه .

اونم خدا رحمتش کنه فوت کرد اینقد هم دختر خوب و مهربونی بود .. انگار دختر مهربان بود . 😢😢😢دلم تنگ شد براش یه لحظه برا مظلومیتش دلم اتیش گرفت .

حالا ایما ارامش ندارن .دنیا دار مکافاته .

ءاره واقعا خیلی سخته

شبیه این شرایطو دارم فقط با این تفاوت که وجود زن دیگه ای رو انکار میکنه اما من مطمینم که هست اما کاری نمیتونم بکنم. خیلی سخته. من قبلا که این اتفاق برام نیفتاده بود اصلا درک نمیکردم اما الان خیلی خوب درک میکنم زن های بیچاره ای که گیر نامردهایی می افتن که حتی به بچه شون هم رحم نمیکنن

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
شبیه این شرایطو دارم فقط با این تفاوت که وجود زن دیگه ای رو انکار میکنه اما من مطمینم که هست اما کار ...

خدا به دلت ءرامش بده و شوهرت و بهت برگردونه

2706