2726
عنوان

همسایمون

403 بازدید | 37 پست

اولین روزی که عقد کردن اینقدر خوب بود ن بتهم متل لیلی و مجنون یه بچه داشتن خونه بزرگ و بهترین لباسا میپوشید. یه دختره وارد زندگیشون شد زندگیشون بهم زد زنه طلاق گرفت بچش هم داد به باباش.

حالا زن همسایه خودش تنها ءواره هست چون مادرش شوهر کرده به زور خرجش و درمیاره ا

مرد همسایه با اون دختره ازدواج کرد تو باغ جشنشون گرفتن بچه از زن قبلیش داد به مادرش بزرگش کنه یعنی مادربزرگ.حالا هم زنه حامله هست خوش و خرم تو اون خونه زندگی میکنن

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

مخم گوز پیچ شد😐

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه جوری تعریف کردی حس کردم از روز اول بچه داشتن

نه بعد ازدواجشون

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2728

واضح توضیح ندادی گلم یاتاقان زدم نفهمیدم چی به چیه 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

بنظرتون زنه اگه میموند پیش بچش بهتر نبود هم بچه پدر و مادرش داشت هم زنه خونه داشت هم خرجش و راحت داشت وهم اون زنه همیشه میترسید شوهره بیاد با این. اینقدر بهش خوش نمیگدشت

دختره دومیه خوشگله؟ 

نه اصلا در حد زن اولیه

بواسیر 3 لایه بگیرن همچین شوهرهایی

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
خدا لعنتش کنه خوشبختیش رو روی زندگی یه نفر دیگه درست کرده

عین خیالش نیست اینجور زنا بیشتر طلبکاران 

واضح توضیح ندادی گلم یاتاقان زدم نفهمیدم چی به چیه 

یه زن وشوهر خیلی خوشبخت بودن یه بچم داشتن آقاهه با یه خانم دوست میشه زنش طلاق میگیره میره آقاهه هم با دوست دخترش ازدواج میکنه و جشن باشکوه و خوش وخرم بچه توراهی هم دارن 

ولی زن اولی اواره شده 

بواسیر 3 لایه بگیرن همچین شوهرهایی

بهترین عروسی گرفت حالا هم داره زندگی میکنه بچه این هرزه با پدر و مادرش بزرگ کیشه بچه اون زن بدون پدر و مادر پیش مادربزرگ و پدر بزرگ

2706