2737
2734

منم اینجوری بودم نصیحت و خیر خواهی هیچکس تو گوشم  نمیرفت تا اینکه از یه عزیزی که توقع نداشتم طعنه شنیدم 

تمام من شد اراده یه گروه لاغری زدم اون موقع با کلی اطلاعات خوب 

الانم  شکر خدا ردیف همه چی 

تو فکرش نرو ومنتظر  طعنه باش 

شنیدی به فال نیک بگیر خودش اتوماتیک اراده دارت میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بده دوست جون بدبختی هم دلم میخواد لاغر شم یعنی یه رویا شده هم هیچی تلاشی نمیکنم نمیتونم ا ...

قد وزنت چنده مگه؟من یه خورده دارم از غذام کم میکنم،مثلا امروز عصری خواهرشوهرم اینا آش داشتن  منم چون نمیتونم در برابر آش رشته مقاومت کنم شاق ترین کاری که کردم ناهار نخوردم ولی جاتون خالی تا اونجایی که تونستم آش خوردم.

دخترم،معجزه زندگیمو 
2731

بخدا دور برم همه تو فکر لاغرین شکمم بزرگ شده همش ناراحتممم بعد زایمانم نتونستم کم کنم  .دختر همسایمون عمل معده کرد خیلی خوب لاغر کرد ولی نه دوست دارم نه همسر خالفه عمله ایناس ولی انگیزم  خیلی کمه شاید چون زیاد باید کم کنم

2738

من یه سال بیشتره فقط به اندازه همسر و دخترم غذا میپزم

نه پیمونه برنجی اندازه خودم میگیرم نه گوشت و مرغی به اندازه یه نفر اضافه میکنم...

بنابراین فقط غذا به اندازه یه نفر و نصفه

و من نمیتونم سهمی از غذای پخته شده داشته باشم

گرسنه نمی مونم

فقط چیزایی که میخورم کم کالریه و ازون غذا نیس

قدم ۱۶۱حدوا وزنم ۸۹با عرض خجالت  فقط تو رویا شروع میکنم شده یه  چیز رومخ همه کارمو گذاشتم ...

من ۱۷۰ با اجازه ۹۸/۲، شما که زایمان هم کردی، من مجردم 😬

کیمیاگر شده ام ...
2706