2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

کلمه رژیم رو فراموش کن،حتی بش فکرم نکن.کلا منفیِ این کلمه برا بعضیا.اما بجاش سعی کن فکرتو ب سمت سالم خواری ببری،تهِ انرژی مثبتِ اصن.غذای سالم و ب اندازه،این راز اندام زیباعهـ.موفق باشی

خیلی بده دوست جون بدبختی هم دلم میخواد لاغر شم یعنی یه رویا شده هم هیچی تلاشی نمیکنم نمیتونم ا ...

باید یه سری غذا واسه چاقی خلق میشد، یه سری غذا هم برای لاغری، اینجوری زندگی زیباتر میشد

کیمیاگر شده ام ...

بعضیا میگن ناهار نخوری ‌ . خیلی خوب لاغر میشی .یعنی طب سنتی میگه . منم دو هفته اینکارو کردم راستش خوب جواب میداد قشنگ شکمم کوچیک شده بود . ولی چون شوهرم ناهار میاد باهم میخوریم دوباره ولش کردم .

دوستام لاغرن خخخخ بعد برا بچهام غدا میزارم دیگه اون ادم صبحی نیستم که میخواست لاغر شه خخخ گذشته از شوخی خیلی بی انگیزهام حدودا ۳۰ کیلو اضاغه دارم  انگار برام دور  ای کاش یه ضد اشتها بود میخوردم حداقل  یکم اشتهام کور میشد خنخ

2706