1345
1363

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

اره خیلی سخته..چن نفری بگیرین..با دوستات بهم خبر بدین

اگه اونا نمیخان با افراد مجازی

رسیدن فردا برای هیچکس حتمی نیست                                   پس انقدر برقصید تا پاهایتان دردبگیرد                                     اینقدر بخندید تا پهلوهایتان اذیت شود                                      به کسانی که دوستشان دارید ابراز عشق کنید                             چرا که شاید فردا هرگز نیاید                                                     شاد بودن تنها انتقامیست که انسان میتواند از زندگی بگیرد

کلمه رژیم رو فراموش کن،حتی بش فکرم نکن.کلا منفیِ این کلمه برا بعضیا.اما بجاش سعی کن فکرتو ب سمت سالم خواری ببری،تهِ انرژی مثبتِ اصن.غذای سالم و ب اندازه،این راز اندام زیباعهـ.موفق باشی

خیلی بده دوست جون بدبختی هم دلم میخواد لاغر شم یعنی یه رویا شده هم هیچی تلاشی نمیکنم نمیتونم ا ...

باید یه سری غذا واسه چاقی خلق میشد، یه سری غذا هم برای لاغری، اینجوری زندگی زیباتر میشد

کیمیاگر شده ام ...

بعضیا میگن ناهار نخوری ‌ . خیلی خوب لاغر میشی .یعنی طب سنتی میگه . منم دو هفته اینکارو کردم راستش خوب جواب میداد قشنگ شکمم کوچیک شده بود . ولی چون شوهرم ناهار میاد باهم میخوریم دوباره ولش کردم .

دوستام لاغرن خخخخ بعد برا بچهام غدا میزارم دیگه اون ادم صبحی نیستم که میخواست لاغر شه خخخ گذشته از شوخی خیلی بی انگیزهام حدودا ۳۰ کیلو اضاغه دارم  انگار برام دور  ای کاش یه ضد اشتها بود میخوردم حداقل  یکم اشتهام کور میشد خنخ

1226

منم اینجوری بودم نصیحت و خیر خواهی هیچکس تو گوشم  نمیرفت تا اینکه از یه عزیزی که توقع نداشتم طعنه شنیدم 

تمام من شد اراده یه گروه لاغری زدم اون موقع با کلی اطلاعات خوب 

الانم  شکر خدا ردیف همه چی 

تو فکرش نرو ومنتظر  طعنه باش 

شنیدی به فال نیک بگیر خودش اتوماتیک اراده دارت میکنه 

خیلی بده دوست جون بدبختی هم دلم میخواد لاغر شم یعنی یه رویا شده هم هیچی تلاشی نمیکنم نمیتونم ا ...

قد وزنت چنده مگه؟من یه خورده دارم از غذام کم میکنم،مثلا امروز عصری خواهرشوهرم اینا آش داشتن  منم چون نمیتونم در برابر آش رشته مقاومت کنم شاق ترین کاری که کردم ناهار نخوردم ولی جاتون خالی تا اونجایی که تونستم آش خوردم.

1364