1345
1341
عنوان

چرا خدا یه عقلی بم نمیده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 95 پست
اجی ببخشید خیلی سوال می پرسم میخوام تایپیکم بترکه چیکار. کنم زود مبارکه به نی نی یار گفتم گفت هر روز ...

والا من خودم زدم تاپیکم حذف کردم برا تو نمیشه؟

کسی که بخواد رو مخ باشه موز خوردنشم صدا خیار میده!!! 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
والا من خودم زدم تاپیکم حذف کردم برا تو نمیشه؟

نمیدونم چطوری حذف کردی؟؟؟

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
برو تو تاپیکت رو حاشیه پایین سه نقطه هس بزن روش نوشته حذف تاپیک ولی مال من قفل بود هیچ پستی هم توش ن ...

من پستامو اینجوری پاک میکنم تاپیکم اینجوری پاک میشه ینی؟

پس اون شدیدا مشکوکه به من که یکی درخواست بده میگم شاید اشتباهی داده😄ینی اعتماد به نفس دراین حد😂

من خو اعتماد به فرش دارم هیچکی بم درخواست نمیده بعد اینا که هم دیگه رو تگ میکنن میبینم شاخام درمیاد

من خو اعتماد به فرش دارم هیچکی بم درخواست نمیده بعد اینا که هم دیگه رو تگ میکنن میبینم شاخام درمیاد

اِ گفتی تگ

من این تگ کردنو بلد نیستم تگ میکنم نمیشه یادم میدی خانوم معلم؟

البته من اینجا فقط با یه نفر صمیمی ام که البته درخواست دوستی هم ندادیم به هماااا ولی دوستیم خخخ که اونم یه بار خواستم تگ کنم نشد

اِ گفتی تگ من این تگ کردنو بلد نیستم تگ میکنم نمیشه یادم میدی خانوم معلم؟ البته من اینجا فقط با یه ...

خب ببین اول @ اینو بزن بعد اسمشو بنویس وقتی نوشتی کاربر خودش میاد بزن روش ابی میشه اینطور

@turk_asana    

همین که میگم صمیمی ام باهاش یه بار تگم کرده آرزو به دل نموندم خداروشکر😂😂😂😂

اِ گفتی تگ من این تگ کردنو بلد نیستم تگ میکنم نمیشه یادم میدی خانوم معلم؟ البته من اینجا فقط با یه ...

من با کسی صمیمی نیستم هنوز ولی تگ کردم 

1288
خب ببین اول @ اینو بزن بعد اسمشو بنویس وقتی نوشتی کاربر خودش میاد بزن روش ابی میشه اینطور @turk_as ...

اِ من @ آخر میذاشتم واسه همین نمیشد

خدا خیرت بده خواهر فک میکردم میمیرم آرزوش به دلم میمونه😂

اِ من @ آخر میذاشتم واسه همین نمیشد خدا خیرت بده خواهر فک میکردم میمیرم آرزوش به دلم می ...

خدانکنه😂😂😂حالا یکیو تگ کن اقلا

1364