2737
2734
عنوان

کیا عروسِ یه خانواده ی تحصیلکرده و با موقعیت بالا هستن!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4312 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم فقیر بودم.هم‌والدینم جدا شده بودن.هم بابام معتاد بود.تازه مامانم مشکل اعصاب داشت ،خاستگاری را میفرستاد رو هوا ! بابامم کلا نه خاستگارز حضور داشت نه سر عقد اومد (یعنی نامه از دادگاه گرفتم که بدون پدرم عقد جاری بشه !!)

خودم تحصیلکرده و برادرهامم تحصیلکرده هستن و به سختی هم درس خوندیم.خونه مون روستا بود...

شوهرم پولدار و همه دایی و خاله هاش و فک و فانیل آمریکا و کانادا ... خانواده اروم و بدون تنش .از اصفهان بودن و خونه شونم‌۱۰۰۰ متری بود یه جای عالی ! البته فروختن و سهم ارث بچه ها شد

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728

من عروس یکی از مخالفین ترامپم

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2738
اخه ب طبع عروس همچین خانواده ای خودشم یا دکتره یا جراحه یا مهندسی چیزیه وقت نی نی سایت اومدن نداره

هر دکتر و مهندسی کافیه یه بچه بدنیا بیاره و دوران زیبای شیردهی و خونه داری ش پاش واشه به اینجا ...

مثل خودم😣😣

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

من بر عکسم خودم استاد دانشگاه اونم از نوع معمولی نه تنها کسی که تو ایران راجع به موضوعی که تو دنیا یه مقاله ازش وجود داشته پایان نامه داده مسائل ریاضی جدید با روش خودم حل کردم و...

خواهرم تو فیزیک ارشد داره میخونه و...برادرم مهندسه

اما خانواده شوهر تعطیل به معنای واقعی اصلا نمیدونن چی به چیه البته همسرم مهندسه ولی تو خونشون با همه فرق داره خلاصه وقتی باهاشونم خیلی اذیت میشم هرچیم باهاشون راه میام نتیجه عکس داره

اخه ب طبع عروس همچین خانواده ای خودشم یا دکتره یا جراحه یا مهندسی چیزیه وقت نی نی سایت اومدن نداره

این موقع شب همه وقت دارن دبگه. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

پدر شوهرم مهندس صنایع غذایی داره ولی شغلش ازاد 

مادر شوهرم کارمند بازنشسته اموزش و پرورشه 

خواهر شوهرم داره دکتراشو میگیره اون یکی هم دانشجو سال دوم 

جاری ندارم 

برادر شوهرمم مهندس برق شوهرمم علوم ازمایشگاه خونده منم لیسانس شیمی دارم و خانه دارم 

کاربر جدید نیستم از ۹۴ عضو سایتم اما چند باری ترکیدم خواهشا نگید عضویت مبارک چون خودم باید به خیلیا بگم با تچکر 👍👍🙃🙃😁😁

من ابجیم و یکی از داداشام دبیر هستن. داداش دیگه م مدیر اجرای دادگستریه 

کلا خانوادگی کارمندیم البته طرف خانواده پدری. (مثلا دفتر ازدواج دفتر اسناد رسمی عضو هیئت علمی  و ...)

خانواده شوهرمم کارمند زیاد دارن. ولی داداشای شوهرم شغل آزاد دارن . خودمو شوهرم هردو ارشد . البته خدا بخواد خودم از مهر ماه  دانشجوی دکتری ام

پ.ن: نگید دکترا. دکتری درسته  

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
2706