1345
1341

سلام،کیا عروسِ یه خانواده ی تحصیلکرده و با موقعیت بالا هستن؟! منظورم خانواده ایه که استاد دانشگاه و پزشک و غیره باشن

مثلا فرض کنید جاریتون عضو هاي علمیه علوم پزشکی 

خواهرشوهرتون مدیر مدرسه و.... 

برادر شوهرتون مهندس و....

میخوام بدونم خودتون هم خانواده ی تحصیلکرده ای داشتین یا فقط خودتون شاغل و تحصیلکرده بودین؟!؟!؟!

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

به جز شوهرم هیچ کدوم تحصیلات بالای لیسانس ندارن و شاغل هم نیستن حتی 🤭

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار   
1350

اینجا همه خانواده خودشون همه پزشک و تاجرن خانواده شوهرشون سیکل و بی سوادن😑

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

عزیزم خانواده معمولی با ابرو اکه کسی داسته باشه.‌خودش تحصیللت و ... داشته باشه کافیه. برای دختر. 

فقط 48 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم. تیکر رسیدن ب یه هدفه 😊💪💪

با سلام

میتونه متفاوت باشه

مثلا من دو تا دایی دارم که هر دو دکترن و مامانم وکیل و پدرم مهندس و کلا تحصیل کرده هستن

ولی یکی از زندایی هام خانوادشون همه زیره دیپلم ولی خودشون متخصص

و اون زن دایی دیگم همه فامیلشون متخصص هستن و خودشونم دکترن

یعنی متفاوته

ما اگه عروس همچین خانواده ای بودیم تو نی نی سایت چیکار میکردیم😐

😂😂😂

از هــــیــچ کـــار بـــچـگـیم پـــشـیـمان نـــیــــستـم . جــــز ایـــــن کـه ، ،آرزو داشـــتـــم بـــــــــــــزرگ شــــوم .

من برادر شوهرم دکترا، خواهر شوهرام فوق لیسانس و لیسانس و‌جاریم هم فوق لیسانس و همه شاغل و برادر شوهرم هیئت علمی و رییس اداره هستن...

خودم هم دبیر و لیسانس..خانواده خودم هم تحصیل کرده.

من خانواده همسرم تحصیلکرده ان

خواهرشوهرام پزشکن

برادرشوهرم دکترا معماری

همسرم دکترا الکترونیک

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
1288

من هم فقیر بودم.هم‌والدینم جدا شده بودن.هم بابام معتاد بود.تازه مامانم مشکل اعصاب داشت ،خاستگاری را میفرستاد رو هوا ! بابامم کلا نه خاستگارز حضور داشت نه سر عقد اومد (یعنی نامه از دادگاه گرفتم که بدون پدرم عقد جاری بشه !!)

خودم تحصیلکرده و برادرهامم تحصیلکرده هستن و به سختی هم درس خوندیم.خونه مون روستا بود...

شوهرم پولدار و همه دایی و خاله هاش و فک و فانیل آمریکا و کانادا ... خانواده اروم و بدون تنش .از اصفهان بودن و خونه شونم‌۱۰۰۰ متری بود یه جای عالی ! البته فروختن و سهم ارث بچه ها شد

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
دل نداریم مگه

اخه ب طبع عروس همچین خانواده ای خودشم یا دکتره یا جراحه یا مهندسی چیزیه وقت نی نی سایت اومدن نداره

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫
1364