2726

حنا و تخم‌مرغ 

روغن نارگیل 

موهامو عالی کرده 😍

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اسمش باقیمتش عزیزم؟

سرم مو زیاده

من سِریتا میخرم، ۶۰میل ۳۸ تومنه.

ولی واقعا تاثیر داره. من موهام با دسگاه وِیو سوخت، دوساله سرم میزنم، تا حدود زیادی ترمیم شده، لخت و براق هم شده

😇💙

فقط تنهااااا چارت کرم موعه

من دوسه روز پیش‌ آرایشگره گف رفتم گرفتم 

موهام زبر و خشک بود حالت آدامسی شده بود

الان اونو میزنم بهتر شده

البته الان دوسه روزه

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

اینجا یه نفر به من گفت نمک بریز توی شامپوت.ریختم، خیلی بهتر شدن موهام

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
توضیح میدی کی بایدزد؟شب باید شستش؟

من هر لحظه ک ببینم موهام خشکه و داره اذیتم میکنه میزنم

چون سریع جذب مو میشه

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

این نلی ک عکسشو گذاشتم یکم گرونه ها اسپانیاییه من ی سال پیش خریدم الان نصف شده. ولی حجمش زیاده ۴۰۰ میله دو سالی میره ...ولی حرف نداره مورو اونقد خوب میکنه ادم همش میخاد موهاشو ناز کنه بو کنه 😂😂

2706