2726
عنوان

بجه ها کمک 33هفتمه

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم 33 هفتم حرکات بچه از این هفته اینجوری شده انگار خودش رو رو ب پایین هول میده بشدت هم معدم ترش میش ...

عزیزم تیکرت عین منه منم همینطوریم معدم فقط ترش میکنه نمیتونم اصلا دراز بکشم زیر شکمم وقتی پا میشم درد میکنه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

وای خواهش میکنم برو دکتر منم دقیقا تو همین هفته اینجور. شدم پشت گوش انداختمو خود درمانی کیسه ابم خشک شد بچه۳۵هفته دنیا اومد. ۱۴روزم استراحت مطلق بودم با زجر ولی اگه همونجا رفته بودم دکتر اوضاع این نبود 

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

[QUOTE=104480956]عزیزم تیکرت عین منه منم همینطوریم معدم فقط ترش میکنه نمیتونم اصلا دراز بکشم زیر شکمم وقتی پا میشم در ...[/QUOTE

عزیزم اره دقیقا یه روزه . من انقد معدم ترش میشه انگار تو گلومو چنگ میزنن . جدیدا هم زیر دلم بعضی وقتا انگار گره میخوره از دردش نمیتونم تکون بخورم

[QUOTE=104480956]عزیزم تیکرت عین منه منم همینطوریم معدم فقط ترش میکنه نمیتونم اصلا دراز بکشم زیر شکم ...

من باردار بودم.نمیتونستم تحمل کنم.فوری رانیتیدین میخوردم تا اروم میگرفتم.

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
۳کیلو  البته دکترا هم تعجب میکردن  دخترمم ۳۶ هفته ۳ونیم  اون پسرمم ۳۸ و۳۹ هفته ۴کی ...

ماشاالله.ان شاالله همیشه سلامت و شاداب باشن😍

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙